6
Fotogalerie

Detox šatníku: Těchto 6 věcí už v roce 2017 ze skříně nevytahujte

Začněte nový rok s čistým štítem a vyklizeným šatníkem! Jsou věci, které tu už nemají co pohledávat, takže se jich zbavte. Ty ostatní zastrčte někam hluboko, třeba ještě přijde jejich čas.

Válenky

Ne, válenky opravdu nebyly, nejsou a nebudou sexy. Co by také mělo být přitažlivého na botě, ve které vaše noha vypadá jak tlapa Yettiho? Korunovaným nevkusem jsou pak sešmajdané verze s vytahanými tepláky nacpanými dovnitř. Chápeme, že takové boty vám zaručí pohodlí, ale to zvládnou například i vkusné tenisky. Pokud tedy tento kousek vlastníte, možná bude lepší, když ho z šatníku rovnou vyhodíte.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 2 / 6

Klokanka

Mikina s kapucí se hodí tak maximálně na sport, případně na doma. Ať už má sebelepší potisk nebo barvu, do práce nebo za zábavou je prostě nevhodná. Vlastně ani není o co stát, díky neforemnosti a typické kapse na břiše v ní stejně téměř každá žena vypadá jako klokaní máma. Takže na běhání, když chcete pod kapucí schovat uřícený obličej, ano, kamkoliv jinam ne!

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 3 / 6

Kalhoty se sníženým sedem

Najděte alespoň jednoho muže, který vám řekne, že kalhoty se sníženým sedem jsou sexy nebo že v nich máte hezký zadeček. Taková věc se prostě nestane, jelikož v kalhotách se sníženým sedem spíš vypadáte, jako byste měla naplněnou plínku. Frčí padnoucí džíny a kalhoty, ne cosi, v čem nejsou vidět vaše křivky.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 4 / 6

Kabelka s falešnou značkou

Louis Vuitton, Chanel, Prada… Která z nás by někdy nezatoužila vlastnit kabelku takové značky. Ne každá si to ale může dovolit, protože za tato jména se platí. Není ale nic horšího, než si pořídit fake kabelku s falešnými nápisy na dovolené v Turecku nebo ve vietnamské tržnici. Originál je VŽDY k rozeznání od plagiátu a falešné kabelky jsou prostě k smíchu.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 5 / 6

Crocsy

O neforemných gumových botách s dírami platí to samé, co o válenkách. Pohodlné, ale příšerné. Jen s tím rozdílem, že vaše noha v nich nevypadá jako tlapa Yettiho, ale jako chodidlo Šmoulinky. A když je náhodou máte na nohou déle při pohybu na slunci, vznikne vám opálení, které se podobá spíš kožní nemoci než čemukoliv jinému. Máme pro vás radu: Nechte je v šatníku do léta a potom je na tom slunci nechte úmyslně celý den. Zkroutí se do takového tvaru, že je neobujete, i kdybyste chtěla.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 6 / 6

Zaprané spodní prádlo

Přiznejme si to, všechny máme doma nějaké to hodně jeté prádlo, které většinou uplatníme, když přijdou naše dny. Ale proč? Není přece důvod se během periody cítit ještě hůř, než je nezbytně nutné. I během menstruace se můžete cítit hezky a sexy. A to vám zaprané potrhané prádlo, u něhož už nepoznáte, jaká byla jeho původní barva, opravdu neumožní. Vyhoďte ho!

Klepněte pro větší obrázek

Doporučujeme

Články odjinud