Dětské kuchyňky umí překvapit

23. 10. 2014 Reklama
Dětské kuchyňky umí překvapit
Každé dítě si rádo hraje a přebírá vzorce chování od svých blízkých – především rodičů. Kluci se díky tatínkům rádi vžívají do role kutila či řemeslníka. Pomáhají tatínkům s drobnějšími opravami či údržbou bytu / domu. Holčičky se zase rády ochomýtají v kuchyni s maminkou a pomáhají vařit. A protož i malí kutilové milují dobré jídlo, hra na vaření bývá oblíbená u obou pohlaví.

Aby hra byla dokonalá, je třeba dětem dopřát různé nástroje, přístroje a další potřeby. Samozřejmě není možné pustit dítka do opravdové kuchyně, aby si neublížila. A jak to tedy udělat? Moderním a trendovým řešením jsou dětské kuchyňky , kde si vaše děti mohou bezpečně vyřádit. Nehrozí žádný úraz a poškození skutečného kuchyňského vybavení. Na výběr jsou různé typy kuchyněk. Níže si představíme 3 zajímavé dětské kuchyňky, které si děti zamilují.

Kuchyňka SUPERCHEF TEFAL s tekoucí vodou

Kuchyňka SUPERCHEF TEFAL vás překvapí tím, že když otočíte kohoutkem u dřezu, začne téct skutečná voda . Tato funkce děti baví! Mohou skutečně umývat dětské talířky a další nádobí. Voda je v uzavřeném okruhu a nemusíte se bát vyplaveného bytu. Dohromady má kuchyňka 33 doplňků. Ve spodní části kuchyňky se nachází pečicí trouba s otevíracími dveřmi, mřížkou a plechem, chladnička s poličkami na ukládání potravin a mezi troubou a lednicí je velký prostor s policí na ukládání nádobí. Nad troubou je elektrický plynový sporák, který při zapínání a vypínání vydává zvuky. Navíc během vaření vydává realistické zvuky jako při skutečném smažení, dušení či pečení. Velká pracovní deska, jídelní stůl a barový pult zajišťuje dostatek místa na práci a na prostírání. Nad sporákem je moderní digestoř s háčky na příbory, pod ním výklenek s poličkou a květináčem. Vedle je umístěn vestavěný kávovar s šálkem na kávu. Pod grilovací deskou je schován odkapávač na nádobí. Mezi další doplňky patří toaster, nádobí, hrnce, příbory, sklenice a potraviny. Suma sumárum – dokonale zařízená kuchyňka, u které si děti vydrží hrát dlouhé hodiny.

Klepněte pro větší obrázek

Kuchyňka Cook Master VERTE s výrobníkem ledu

Ještě o něco více by vás mohla překvapit dětská kuchyňka COOK MASTER, která má funkci, kterou nenajdete ve většině skutečných kuchyní. Jedná se o výrobník „ledových“ kostek . Proto se právem řadí mezi jedny z nejlepších dětských kuchyněk na trhu. Je to novinka od francouzského výrobce Smoby. Je nádherně barevně sladěná do kombinace šedo-bílo-zelené. Je prostorově variabilní, což umožňuje různé kombinace v sestavení kuchyňky.

V kuchyňce objevíte množství precizních detailů s celou řadou funkcí tak, aby se co nejvíce podobala reálným kuchyním. Spodní část kuchyňky má troubu s vnitřní poličkou, lednici s poličkami a na vnějších dveřích je výrobna plastových průsvitných ledových kostek, které po stisknutí knoflíku se zvukem padnou do poháru. Ze stran jsou poličky na ukládání kuchyňských potřeb a potravin. Po zapnutí plynového sporáku se vystrčí modré plameny, elektrická varná deska vydává zvuky jako při vaření a v pozadí se nachází grilovací plotna. Po stranách je pracovní deska a jídelní stůl. Dřez na mytí nádobí má otočný vodovodní kohoutek. Nad sporákem se nachází mikrovlnka s otevíratelnými dveřmi a dostatečným místem na hrnce, nad nim kávovar se 6 náhradními kapslemi různých barev a chutí, které po vydání kávy kávovar vydá zpět. Nad kávovarem je skříňka na odkládání potravin. Vedle skříňky nad grilem je moderní digestoř s visícími kuchyňským příborem.

Klepněte pro větší obrázek

Kuchyňka Studio XL Tefal se sodou a chladničkou

Do třetice vám představíme luxusní Tefal Studio XL kuchyňku pro malé kuchtíky. Barevně je sladěna do atraktivní fialovo-šedého zpracování. Doménou této kuchyňky je výrobník sody. Kuchyňka dále obsahuje sporák se sklokeramickou deskou, digestoř, troubu, lednici, kávovar s kapslemi, spoustu úložného prostoru a bohaté příslušenství jako jsou hrnce, talíře, příbory, skleničky a další náčiní.

Klepněte pro větší obrázek

Nakupujte v Medvídkových hračkách

Navštivte eshop www.medvidkovehracky.cz, který nabízí velký výběr dětských kuchyněk včetně všech výše popsaných. Dále je možné doobjednat různé další spotřebiče do dětské kuchyňky a tím kuchyňku neustále rozšiřovat a vybavovat. Zároveň si můžete vybrat z bohaté nabídky dalších hraček, které eshop Medvídkovy hračky prodává. Pokud uděláte nákup nad 1 000 Kč, máte poštovné zdarma. Jako poděkování od nás získáte k nákupu dárek jako bonus.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

S největší pravděpodobností se dočkáte přízně opačného pohlaví a před šéfem se ukážete v tom nejlepším světle. Poslední zářijové dny budou parádní, protože se vám bude úplně ve všem dařit…