Dětské televizní hvězdy: Co dnes dělají Péťa Bajza, postrach Lucie či Páni kluci?

6. 11. 2022
Příběhy legendární Lucie, postrachu ulice, Petra Bajzy z Bylo nás pět nebo filmového Prcka z filmu Můj brácha má prima bráchu a jeho pokračování pobaveně i s napětím sledovaly miliony diváků. Co dnes dělají jejich představitelé? Možná vás překvapí, že většina z nich se už dávno věnuje něčemu jinému, než je herectví.

Jolanka z Boty jménem Melichar půjčuje hlas Angelině 

Neustálé přezouvání, legendární hromnice a také první láska. To vše se nejspíš vybaví většině lidí, když slyší o filmu Bota jménem Melichar. Představitelka blonďaté Jolany Regina Řandová je dnes již dávno dospělá a jako jedna z mála ikon dětských filmů na herectví nezanevřela. Tedy alespoň ne úplně.

V současnosti se Regina Řandová věnuje zejména dabingu a možná vás překvapí, že svůj hlas už mnohokrát propůjčila Angelině Jolie, Demi Moore a dalším hollywoodským celebritám. Například hlas z filmu Královna Zloba, kde hraje Jolie Zlobu, patří v českém dabingu právě Regině. Dabérka se nechala slyšet v jednom z rozhovorů, že díky častému dabování jejích rolí stárne spolu s Angelinou.

Co prozradila o svém soukromí Regina Řandová z Boty jménem Melichar? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Pro všechny případy na sebe dávejte pozor a nevystavujte se namáhavé manuální práci. Nejlepší bude, když se oddáte kreativním činnostem. Na první pohled jste plni síly a zdá se vám, že…