Dětský den v domě plném hraček

22. 5. 2001
Dětský den v domě plném hraček
Již brzy oslaví všechny děti svůj velký svátek. Veselou oslavu Dne dětí, se vším co k ní patří, připravilo oblíbené místo malých i velkých - Dům hraček Sparkys.

Dětský den v domě plném hraček

 Již brzy oslaví všechny děti svůj velký svátek. Veselou oslavu Dne dětí, se vším co k ní patří, připravilo oblíbené místo malých i velkých - Dům hraček Sparkys. Den plný zábavy a překvapení proběhne v sobotu 2. 6. 2001 od 10 hodin před domem hraček Sparkys v Havířské ulici v Praze. Vítány jsou všechny děti i jejich rodiče, pro které je připraven bohatý program. Děti si mohou zadovádět ve skákacím hradu, vyzkoušet rychlou klouzačku a především páni kluci si určitě nenechají ujít jízdu na motorce, nebo obří autodráhu. Na všechny čeká ještě spousta další zábavy i soutěží, včetně skákání v pytli. Dětským dnem budou provázet oblíbené postavičky Krteček a Klaun. Všechny atrakce jsou zdarma.

Oslavám předchází velká výtvarná soutěž, do níž se mohou zapojit všechny děti bez omezení věku. Ťkolem je nakreslit či jinak ztvárnit známou seriálovou postavičku Krtečka a spolu se jménem, věkem a adresou poslat či přinést do Domu hraček Sparkys, nejpozději do 30. května 2001. Slavnostní vyhlášení proběhne právě v den oslav Dětského dne a vítěze nebude vybírat nikdo jiný než známý režisér, výtvarník a autor Krtečka, pan Zdeněk Miler, jehož autogramiáda proběhne od 12 hodin. Na nejlepšího dětského malíře čeká odměna v podobě dvoumetrového Krtka.

Dům hraček Sparkys podporuje ještě dalšího Krtka. Jedná se o Nadační fond dětské onkologie KRTEK, který vznikl v roce 1999 z iniciativy lékařů fakultní dětské nemocnice v Brně, kde se léčí děti nemocné rakovinou z Moravy a Slezska. V letošním roce je zapotřebí získat finanční částku, z níž bude hrazena: nezbytná práce psychologa na oddělení dětské onkologie, táborové pobyty vyléčených dětí, zařízení ubytovacích prostor pro rodiče pacientů a tzv. "fond splněných přání". Proto se Dům hraček Sparkys rozhodl uspořádat tombolu o ceny. Každý, kdo podpoří iniciativu Sparkys a přispěje na konto Nadace Krtek 50 Kč, navíc postoupí do slosování o hodnotné ceny, které se uskuteční při příležitosti 3. narozenin Sparky´s v sobotu 14. července v 17,30 hodin v Domě hraček Sparkys.

1. cena: 5 000,- Kč certifikát na nákup ve Sparkys (pro 1 výherce)
2. cena: 3 000,- Kč certifikát na nákup ve Sparkys (pro 2 výherce)
3. cena: 1 500,- Kč certifikát na nákup ve Sparkys (pro 4 výherce)

Zdroj: Agentura MPR

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Letos prožijete skutečně ojedinělé vánoční přípravy, a proto se nechte unášet pravým duchem nejkrásnějších svátků v roce. Nepodceňujte přípravu a dbejte na uklízení, dekorace a další…

Nejčtenější články

Doporučujeme