Dětský sen na Výstavišti

21. 3. 2000
Veletrh hraček, her a modelářství pro ty nejmenší, ale i starší, můžete navštívit na pražském Výstavišti. Veletrh bude doplněn o množství doprovodných akcí, soutěží a her.

9. MEZINÁRODNÍ VELETRH HRAČEK, MODELť
VŠECH DRUHť A POČÍTAČOVÝCH HER
23. - 26. 3. 2000
Průmyslový palác pražského Výstaviště Holešovice

Tento veletrh, který je rozdělen do tří hlavních sekcí - hračky, počítačové hry a modelářství.
První den veletrhu, 23. 3. 2000, bude věnován pouze odborníkům, specialistům a obchodníkům pro kontraktační jednání. Proběhne také hodnocení soutěže "O hračku veletrhu", kterou připravujeme ve spolupráci se Sdružením pro hračku a hru.

Další dny veletrhu budou otevřeny i pro širokou veřejnost. Především pro děti bude veletrh v těchto dnech doplněn o množství doprovodných akcí, soutěží a her, na jejichž přípravě se kromě organizátora veletrhu, spol. JOLY, bude podílet i časopis Svět hraček. Mezi ně již neodmyslitelně patří i dětská anketa "O nejhezčí hračku veletrhu". Pro starší děti jsou připraveny soutěže v sestavování modelů a modelářské show.

Nyní bychom vám rádi přiblížili, co můžete na veletrhu "Dětský sen 2000" zhlédnout. Klasické a neustále módní a oblíbené dřevěné hračky představí firmy K&K Wooden Toys Moravia, MBM, Dihras a další čeští výrobci. Krásné textilní a plyšové hračky najdete u stánků společnosti NOE, P+M, CD Service, Piccollo, nejrozmanitější oblečky pro panenky vystaví firma Barbara Mode. Společnost Betaxa Vás jistě zaujme papírovými hračkami, vystřihovánkami a skládačkami. Pro ty nejmenší připravila svoji expozici firma EVK, vystavující hračky pro miminka. Hry a stavebnice uvidíte u společnosti TS Games, elektronické vzdělávací hračky představí firma Svoboda a počítačové hry si můžete přijít zahrát ke stánku firmy BEN. Milovníci všech druhů modelů mohou zhlédnout, ale i vyzkoušet modely aut, železnic i letadel na stáncích společnosti Hornet, Model a dalších.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V pátek se budou Vodnáři cítit skvěle. Mají před sebou závažné rozhodnutí, ale je jim to vlastně jedno. Přeci se nebudou na víkend zatěžovat. Přijde to samo. Cesty do zahraničí jsou jim…

Nejčtenější články

Doporučujeme