Dětský sen na Výstavišti

21. 3. 2000
Veletrh hraček, her a modelářství pro ty nejmenší, ale i starší, můžete navštívit na pražském Výstavišti. Veletrh bude doplněn o množství doprovodných akcí, soutěží a her.

9. MEZINÁRODNÍ VELETRH HRAČEK, MODELť
VŠECH DRUHť A POČÍTAČOVÝCH HER
23. - 26. 3. 2000
Průmyslový palác pražského Výstaviště Holešovice

Tento veletrh, který je rozdělen do tří hlavních sekcí - hračky, počítačové hry a modelářství.
První den veletrhu, 23. 3. 2000, bude věnován pouze odborníkům, specialistům a obchodníkům pro kontraktační jednání. Proběhne také hodnocení soutěže "O hračku veletrhu", kterou připravujeme ve spolupráci se Sdružením pro hračku a hru.

Další dny veletrhu budou otevřeny i pro širokou veřejnost. Především pro děti bude veletrh v těchto dnech doplněn o množství doprovodných akcí, soutěží a her, na jejichž přípravě se kromě organizátora veletrhu, spol. JOLY, bude podílet i časopis Svět hraček. Mezi ně již neodmyslitelně patří i dětská anketa "O nejhezčí hračku veletrhu". Pro starší děti jsou připraveny soutěže v sestavování modelů a modelářské show.

Nyní bychom vám rádi přiblížili, co můžete na veletrhu "Dětský sen 2000" zhlédnout. Klasické a neustále módní a oblíbené dřevěné hračky představí firmy K&K Wooden Toys Moravia, MBM, Dihras a další čeští výrobci. Krásné textilní a plyšové hračky najdete u stánků společnosti NOE, P+M, CD Service, Piccollo, nejrozmanitější oblečky pro panenky vystaví firma Barbara Mode. Společnost Betaxa Vás jistě zaujme papírovými hračkami, vystřihovánkami a skládačkami. Pro ty nejmenší připravila svoji expozici firma EVK, vystavující hračky pro miminka. Hry a stavebnice uvidíte u společnosti TS Games, elektronické vzdělávací hračky představí firma Svoboda a počítačové hry si můžete přijít zahrát ke stánku firmy BEN. Milovníci všech druhů modelů mohou zhlédnout, ale i vyzkoušet modely aut, železnic i letadel na stáncích společnosti Hornet, Model a dalších.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konci pracovního týdne vám spadne kámen ze srdce a hlavou se vám začnou honit myšlenky, které vás nutí být o samotě. Je to skvělý nápad, protože si odpočinete od práce i lidí kolem…

Nejčtenější články

Doporučujeme