Devět příčin návalů horka, které nemají nic společného s menopauzou. Co vás možná trápí?

6 komentářů

Jana Válková
28. září 2023 • 13:45

Tak mě napadlo, že lidi s HPO žijou pořád na kraji útesu. Ta propast pod něma, to je opuštění. Lidi se diví, proč se hraničáři tak často vztekají, ale jak by se chavali oni sami, kdyby žili na kraji útesu, a partner do nich třeba jemně strčil. Nebo se sehnul a zdálo se, že chce podtrhnout deku pod jejich nohama. A lidi s narcistickou poruchou možná taky žijou na hraně útesu. Ale jejich propast je jejich vlastní znehodnocení a nemilovatelnost. Možná, že je to vlastně podobná porucha, na podobném základě, jenom ta narcistická se vyvine spíše u mužů, protože pro ty je hlavní obdiv, protože jejich mozek ví, že milovat je může jen žena, která je obdivuje, a hraniční zase u žen, protože nemusí být obdivovány, jen když jsou milovány. Amožná jsou to plané řeči.

Jana
29. ledna 2022 • 13:30

Může to být i spatna činnost štítné žlázy.

MadamS
22. prosince 2020 • 16:58

Na pocení v menopauze doporučuji electro antiperspirant. Dostala jsem jej od švagra a byla jsem v suchu ani ne za týden! :-)

HankaKron
30. srpna 2020 • 15:38

s menopauzou ted bojuje moje mamka a vím, že na to bere nějaké ženské doplnky stravy, aby byly ty přechody co nejmenší

Anonymizovaný
17. února 2019 • 3:38

Další příčinou návalů je : hysterektomie (odstranění dělohy).

Babaloo55
14. ledna 2017 • 22:56

Je to i jeden z mnoha různých symptomů boreliózy, tedy infekce, jak je zmíněno v článku. Píšu to sem jen proto, protože to často neví ani lékaři..

Doporučujeme

Články odjinud