Diáře pro rok 2022: Nejkrásnější motivační, s citáty i klasické týdenní

26. 11. 2021
Rok 2021 se pomalu chýlí ke konci a vy už možná přemýšlíte nad plány na ten následující. Proto je příhodná doba na to udělat si radost a pořídit si zbrusu nový diář. A to ne jen tak ledajaký, vybírat můžete tak, aby co nejlépe vyhovoval vašemu vkusu i náladě a případně vás také motivoval.

Dnešní doba nás vede spíš k tomu, že většinu denně potřebných věcí najdete ve svém telefonu. Ať už pracovní či rodinné kontakty, tak i platební nebo slevové kartičky, ale také kalendář, který vás vždy upozorní na nadcházející události. Klasický diář má ale také svoje kouzlo, a navíc je elegantním módním doplňkem.

Co poodhalila Eva Burešová ve svém diáři? Podívejte se na video:

Se svými diáři se jako každý rok vytasila opět řada známých osobností, máte-li mezi nimi své oblíbence, můžete se od nich inspirovat den co den po celý rok 2022. Nejvíc se pravděpodobně pobavíte u demotivačního diáře od holek 3v1, který nazvaly Matka roku 2022. Inspirovat se můžete také u zpěvačky Dary Rolins nebo čerstvé držitelky bronzového Slavíka v kategorii Zpěvačka roku Evy Burešové.

Potrpíte-li si spíš na minimalismus a motivační výroky celebrit pro vás nejsou to pravé ořechové, nevadí. I vy si ve výběru diářů najdete ten svůj. Vsaďte na luxusní a elegantní diáře Filofax s krásnými obaly a výměnnými náplněmi nebo cenově dostupnější Moleskine či Papelote. Nebraňte se ani jemným motivům v podobě planet sluneční soustavy či příběhu Malého prince.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Už zítra je Světový den cyklistiky, proto byste měli pomýšlet na víkend strávený ve sportovním duchu. Ruku na srdce, poslední dobou nemáte čas na aktivity, které jsou spojeny s hodnotným…