Diáře pro rok 2022: Nejkrásnější motivační, s citáty i klasické týdenní

26. 11. 2021
Rok 2021 se pomalu chýlí ke konci a vy už možná přemýšlíte nad plány na ten následující. Proto je příhodná doba na to udělat si radost a pořídit si zbrusu nový diář. A to ne jen tak ledajaký, vybírat můžete tak, aby co nejlépe vyhovoval vašemu vkusu i náladě a případně vás také motivoval.

Dnešní doba nás vede spíš k tomu, že většinu denně potřebných věcí najdete ve svém telefonu. Ať už pracovní či rodinné kontakty, tak i platební nebo slevové kartičky, ale také kalendář, který vás vždy upozorní na nadcházející události. Klasický diář má ale také svoje kouzlo, a navíc je elegantním módním doplňkem.

Co poodhalila Eva Burešová ve svém diáři? Podívejte se na video:

Se svými diáři se jako každý rok vytasila opět řada známých osobností, máte-li mezi nimi své oblíbence, můžete se od nich inspirovat den co den po celý rok 2022. Nejvíc se pravděpodobně pobavíte u demotivačního diáře od holek 3v1, který nazvaly Matka roku 2022. Inspirovat se můžete také u zpěvačky Dary Rolins nebo čerstvé držitelky bronzového Slavíka v kategorii Zpěvačka roku Evy Burešové.

Potrpíte-li si spíš na minimalismus a motivační výroky celebrit pro vás nejsou to pravé ořechové, nevadí. I vy si ve výběru diářů najdete ten svůj. Vsaďte na luxusní a elegantní diáře Filofax s krásnými obaly a výměnnými náplněmi nebo cenově dostupnější Moleskine či Papelote. Nebraňte se ani jemným motivům v podobě planet sluneční soustavy či příběhu Malého prince.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V tomto období vás příjemně ozařují blahodárné paprsky Slunce, tudíž se vám bude ve všem dařit. Pracovní povinnosti jsou pro vás snadné, k tomu stihnete pomoci pomalejším kolegům. Pokud si…