Diazové vystřihli lechtivou píseň

29. 4. 2002
Diazové vystřihli lechtivou píseň
Návštěvníci kin zřejmě budou v novém filmu s Cameron Diazovou ochuzeni o píseň, ve které s vtipným nádechem zpívá o velikosti mužského přirození.

Diazové vystřihli lechtivou píseň

Návštěvníci kin zřejmě budou v novém filmu s Cameron Diazovou (29) ochuzeni o píseň, ve které s vtipným nádechem zpívá o velikosti mužského přirození. “Je to vrchol chlapské ješitnosti, se kterou jsem se v takové míře ještě nikdy nesetkala! Věřím, že kdyby bylo ve štábu více žen, tak by původní verze filmu prošla a písnička by v něm zůstala,” rozčiluje se blonďatá kráska, která je rozhodnutím produkce o vystřižení humorného songu velmi rozčarovaná.

Jak Cameron smutně dodává, snímek The Sweetest Thing rozhodně nebude bez její písničky The Penis Song tak dobrý. “Trošku ztratí ten nádech humoru, který si neuvěřitelně krásným způsobem utahuje z mužů. Věřím ale, že alespoň na DVD se objeví nesestříhaná verze,” prohlašuje Diazová, která za prosazení písně bojovala do poslední chvíle. “Nic mi to ale nebylo platné. Chlapi si ze sebe prostě nedokážou udělat srandu, což je docela smutné. Neumí překousnout, když o jejich nedostatcích navíc zpívá ženská. To jsou úplně u vytržení,” usmívá se herečka.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ráčci, ani pár posledních dnů pro vás nebude snadných. Vlivem úplňku byste měli zapřemýšlet o světě financí. Díváte se na něj kapánek zle. Ne vždycky je vše nevýhodné a ztrátové. Zkuste…

Nejčtenější články

Doporučujeme