Dieta podle typu vaší osobnosti: Tohle jezte a za 4 týdny zhubnete několik kilo!

19. 10. 2019
Dieta podle typu vaší osobnosti: Tohle jezte a za 4 týdny zhubnete několik kilo!
Diety nejsou univerzální pro všechny, to už jste si asi vyzkoušela sama na sobě. Některé vám sedly více, jiné byly katastrofa. Přitom by každý dietní plán měl počítat s konkrétní osobností. Nejsme totiž všichni stejní. To ostatně potvrzuje i trenérka a autorka knihy „Diet Right For Your Person Type“ Jen Widerstromová, která vytvořila čtyřtýdenní dietní plán pro každý typ osobnosti.

Knihkupectví i internet přetékají radami, jak zhubnout. Přitom doporučení odborníků se neustále mění i si protiřečí. Jednou jsou na indexu máslo a sádlo, podruhé zase cukr. Navíc každý má rád něco jiného, zatímco jeden člověk bude trpět při vynechání sladkostí, druhému budou chybět paštiky a salámy.  „Žádná dieta nebude fungovat stejně pro každého člověka. Já vycházím z pěti typů osobnosti a podle toho, ke kterému patří, jim doporučuji jídelníček. Je důležité poznat sebe sama a porozumět své osobnosti, jedině pak zhubnete,“ říká odbornice Jen Widerstromová. K jakému osobnostnímu typu patříte vy?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Novému vztahu se určitě nebráníte, ale už nic nepůjde tak hladce jako před pár dny, kdy nad vámi bděly hvězdy. Dejte se každopádně dohromady, navštivte kadeřníka, vizážistu a kupte si něco…

Nejčtenější články

Doporučujeme