Dionne Warwick: Britney kazí mládež

12. 6. 2002
Dionne Warwick: Britney kazí mládež
"Nikdy bych nedovolila, aby se mé děti shlédly v Britney Spears. Nenechala bych jim vyplachovat mozky nějakým stupidním a hloupým poskakováním namyšlené holčičky po pódiu," prohlásila Dionne Warwick, americká černošská hudební legenda a sestřenice Whitney Houston.

Dionne Warwick: Britney kazí mládež

„Nikdy bych nedovolila, aby se mé děti shlédly v Britney Spears. Nenechala bych jim vyplachovat mozky nějakým stupidním a hloupým poskakováním namyšlené holčičky po pódiu,“ prohlásila Dionne Warwick (61), americká černošská hudební legenda a sestřenice Whitney Houston (38).

O své mladší kolegyni také prohlásila, že se jejím chováním a rádoby uměleckým vystupováním mohou nechat inspirovat tak jedině striptérky. Britney se prý výroky Warwickové dotkly natolik, že uvažuje o žalobě.
„Britney Spears je dokonalým modelem pro začínající striptérky. Ty jediné se od ní opravdu něco naučí! To je to málo, ve kterém je opravdu dobrá a v čem si zaslouží uznání,“ nešetřila Dionne urážkami na adresu popové princezny.

Podle Dionne může delší sledování vystoupení Spears (20), spojené s poslechem její hudby, vyvolat zejména u mladší generace žaludeční či nervové potíže. „Ta slaďoučká Britney je natolik nechutná, že vám z ní mohou začít odumírat mozkové buňky. Lidé by měli zabránit, aby byla vzorem pro jejich potomky,“ navážela se do nejoblíbenější hvězdy současného hudebního nebe několikanásobná babička Warwick.
Dionne svým vnoučatům Britney jednoduše zakázala: „Nedám svým potomkům jedinou příležitost, aby se s touto zrůdou popové scény měli možnost seznámit! Možná se pro některé může stát životním vzorem, ovšem ne pro moji rodinu.“
Stárnoucí zpěvačka však byla nedávno zadržena na letišti v Miami kvůli převozu většího množství marihuany. Zůstává otázkou, zda užívání lehkých drog považuje Warwick za méně nebezpečné, než sledování blonďaté Britney.(Plus)

Klepněte pro větší obrázek
Britney Spears
Klepněte pro větší obrázek
Dionne Warwick

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste nadšeni, že se před vámi objevila možnost fajn brigády. Díky ní se vyhrabete z finanční nejistoty a pozvete rodinu na nedělní výlet. S dětmi máte skvělý vztah, a tak si jedině…

Nejčtenější články

Doporučujeme