Disney+ přichází do Česka. Na co se můžete těšit?

10. 6. 2022
Pod značkou Disney si každý vybaví animáky a klasické pohádky. České vody streamovacích platforem teď přichází rozčeřit kanál Disney+. Ten nabídne nejen kreslené stálice z dílny Disney, ale i nové seriály a filmy.

Nová internetová televize Disney+ startuje 14. června s nabídkou více než 800 filmů, přes 900 seriálů a 130 titulů vytvořených exkluzivně pro tento kanál. Jak už její název napovídá, v programové nabídce bude mít všechny kreslené pohádky i seriály známé pod hlavičkou Disney. Představí se ale i filmové a seriálové novinky spadající pod značky Pixar, Star, National Geographic, Marvel nebo Star Wars. Většina dostupného obsahu bude dabovaná, nebo alespoň s českými titulky.

Tajemství českých pohádek. Co jste o nich nevěděli? Podívejte se na video:

Reality show i dokumenty

Na českém trhu už fungují konkurenční služby, jako například Netflix, české Voyo nebo HBO Max. Disney+ zvolilo strategii široké nabídky, ve které si každý najde, co ho baví. Pod značkou Star se představí reality show The Kardashians o zřejmě nejslavnějším celebritním rodinném klanu současnosti nebo minisérie Pam a Tommy o uniklé erotické nahrávce Pamely Andersonové a jejího exmanžela Tommyho Leea. Chybět nebude ani klasika v podobě seriálu Simpsonovi, Chirurgové, Griffinovi, Zoufalé manželky, Živí mrtví, Útěk z vězení, Taková moderní rodinka nebo Jak jsem poznala vašeho otce.

V repertoáru budou i dokumenty National Geographic jako Záchrana a Free Solo od Oscary oceněných režisérů a producentů Elizabeth Chai Vasarhelyi a Jimmyho China a populární seriály jako Svět očima Jeffa Goldbluma nebo Gordon Ramsay: Do neznáma.

Filmové trháky a oscarové snímky

Pokud patříte mezi fanoušky superhrdinů, budete mít také z čeho vybírat. Z dílny Marvel se představí například snímek Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, nominovaný na Oscara, a filmy Eternals, Avengers: Endgame či Captain Marvel. Na své si přijdou i milovníci marvelovských seriálů jako Moon Knight, Loki a WandaVision. Začátkem příštího roku bude k vidění i dlouho očekávané pokračování filmu Avatar od režiséra Jamese Camerona. Chybět nebude ani film nominovaný na Oscara – Luca od studia Disney a Pixar – a filmy, které Oscara mají – Encanto z dílny Walt Disney Animation Studios či Cruella s Emmou Stone.

Zájemci o předplatné mohou do půlnoci 13. června využít slevu – dvanáctiměsíční předplatné vyjde za cenu osmiměsíčního, tedy na 1590 Kč. Plná cena za roční předplatné vychází na 1990 Kč nebo při měsíční platbě na 199 Kč.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Merkur se na vás mračí, což je nevýhodné, protože jste k tomu podráždění a neochotní. Jakmile se nezklidníte, nedopadne pro vás dobře z profesního ani milostného hlediska. Získejte nad…