Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 25. 8. 2016 | 16:55

sice přibyly dvě stránky, ale je to pořád stejně uhozené. nechápu, proč by měl někdo dospělý vysvětlovat matce, jaký má sex a kam jezdí na dovolenou. taky nechápu, když je to tak baví, že zrovna tohle zapomněli doma pěkný výmysl! to je jako bych jela na ledovec bez prkna nebo lyží - BLBOST!

Elynor 25. 8. 2016 | 14:41

helza: tak já bych ani neřekla, že má mladá generace víc puritánský vztah k sexu - taky je otázka, kdo to vlastně je, ta mladá generace? Ale když vezmu tu úplně nejmladší, tedy od 18 do cca 30 let, tak ono to bude spíš tím, že nemají čas na sex. Mají bambilion zájmů, koníčků, aktivit, cestují, provozují různé sporty adrenalinové i jiné, studují, přivydělávají si ke studiu, působí v různých neziskovkách a zachraňují kočky, psy, obecně přírodu nebo rovnou celou planetu, kromě toho musí udržovat ty statusy na sociálních sítích, zkrátka nevědí, kam dřív skočit. Kde potom mají brát ještě čas a energii na to, aby si užívali nějaký sex a k tomu koukat, aby nebyl puritánský? Svět v době květinových dětí byl výrazně pomalejší a nabízel méně atrakcí, než jak to vypadá dnes. Někde se to podepsat muselo. Ale myslím, že to není úplně ztraceno, věková skupina 35 - 45 let je v sexu docela aktivní, co tak mám příležitost pozorovat, i když teda na nás veterány nemaj

Elynor 25. 8. 2016 | 14:26

Nuggy: však to je v pořádku, že šla do bytu zalévat kytky, ale když tam viděla stát ten zapomenutý kufr, měla ho nechat na pokoji. Neotvírat, nevybalovat z něj věci. O to ji zajisté nikdo nežádal, a byla to nevhodná iniciativa navíc. A to jsem taky psala - ne že se neleze do cizích bytů, ale neleze se do cizích kufrů.

Nuggy 25. 8. 2016 | 13:18

Elynor: Souhlasím do cizích bytu se neleze. Ale myslím že v článku se říká že tam maminka šla zalévat kytky.... A vsadím se že chtěla udělat něco hezkého pro dceru :)

helza 25. 8. 2016 | 13:14

Tedy k článku: Milá paní Dito. Napsala jste to velice pěkně, ale vadí mi, že sedmdesátiletou maminku nazýváte stařenkou a myslíte si, že její puritánský pohled na sexualitu souvisí s věkem. My jsme totiž (jsem zhruba v jejím věku) prožívaly mládí před okupací (1968), v období volné lásky, v době květinových dětí a věřte, že nám se zdá pohled na sex současné mladé generace mnohem, mnohem puritánštější, než byl ten náš. A co se týče věrnosti, pak taky mnohem více majetnický, možná se dá říct i zbabělejší. Chápu to jako možný následek rozšíření AIDS, snad i důsledek působení internetu a 7. velmoci - příliš často slyšíme a čteme o všech možných pohlavních chorobách - nicméně, stále mě to udivuje.

helza 25. 8. 2016 | 12:52

Mata69: Možná není úplně nutné krmit čtenářky (a čtenáře) jenom problémy, či rodinnými a jinými dramaty. Naše reakce jsou obvykle stejně pouze debatou na téma článku, radou, povzbuzením, oporou, či jinou pomocí jsou málokdy. Tak proč nenapsat letně pohodový a úsměvný příběh na poněkud pikantní téma, o kterém zde můžeme vášnivě diskutovat, aniž pisateli sypeme sůl do ran.

mambule 25. 8. 2016 | 12:49
mambule 25. 8. 2016 | 12:46

Zápletka je taková, že stará paní našla podezřelý kufřík a její dcera má strach, že tim pádem přijde o dospivajici děti a sama půjde do blázince. No, ono je dnes dost horko...

ruzickaa 25. 8. 2016 | 12:41
bruttt 25. 8. 2016 | 12:14
Elynor 25. 8. 2016 | 11:40

V jednom má fiktivní Dita/autor článku pravdu - v ČR je málo možností, jak se v tomto směru realizovat. Po Evropě se dají objevit dovolenkové resorty, kde se člověk může "vyřádit" daleko lépe a svobodněji, a ještě se tam seznámit s lidmi podobných preferencí. Například ve Francii, a konec konců ono prý i v tom Chorvatsku by se našlo... což bohužel vím jen z vyprávění. Zatím nebyla příležitost se tam podívat. Zapomenutý kufřík - dobře, to se stane, ale že ho šla maminka vybalovat, to mi připadá hodně nepravděpodobné. Pokud se to stalo, tak stará paní postrádá vychování, do cizích kufrů se neleze, to by v jejím věku měla vědět.

lolalola 25. 8. 2016 | 11:19

..pochybuji, že by někdo podobně zaměřený měl potřebu toto sdílet na jakémkoliv serveru natož na dáma.cz..takže podle mne je to zase jen nějaký výpotek...

farah.farah 24. 8. 2016 | 23:24

Aha........tak že 3/4 článku jsou o tom že si s přítelem notuje v sexu aby se ukázalo že to vlastně je o tom že maminka to neschvaluje nebo co? Ježiš, kdo tohle potil? Tomu říkáte zápletka?:)))))))

Dasa52 24. 8. 2016 | 21:51

Taky nechápu, co tahle dáma řeší na dama.cz. Asi se potřebovala pochlubit, že jsou SM. Mně osobně je to teda šumák, ať si každý dělá, co chce. Ani mi není jasné, proč pořád zdůrazňuje, že spolu nebydlí a nechtějí bydlet. Když se oblékají do latexu jen když jsou děti u partnerů, tak to by snad mohli i doma

Mata69 24. 8. 2016 | 18:14

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhý pracovní den proběhne v klidném tempu, ale ani na dobrou atmosféru nespoléhejte. Hleďte si své…