Komentáře k článku zpět na článek

Jana 14. 8. 2019 | 10:15

mambule,nedivila jsem se proč by ženská nemohla jet na dovolenou bez manžela!!
Podivila jsem se tomu,že byste chtěla nějaké zdůvodnění a tomu ,že jste se pozastavila na tím že se nezmínila o manželovi a dětech.

helza 14. 8. 2019 | 09:36

Já jsem zažila obří letní lásku, když mi bylo cca 15 let na soustředění matematických olympioniků. Byl z Přerova, vyprávěl mi o hvězdách, psal mi básně a líbal mě. Byl neskutečně něžný a bylo to krásné. Ale adresy jsme si nevyměnili a mobily tehdy ještě nebyly, koncem soustředění všechno skončilo. K sexu sice nedošlo, na to jsem byla ještě moc mladá, ale bylo to krásné.

Alla 13. 8. 2019 | 21:52
Mata69 13. 8. 2019 | 14:58

@Elynor: Nooo, asik to původně měl napsané pro jinou (předcházející známost) a neopravil jméno a Dita celá rozechvělá si myslela, že je to něžná přezdívka? A nebo další možnost, autorka to zase blbě opsala

helza 13. 8. 2019 | 13:14
Elynor 13. 8. 2019 | 13:01
Elynor 13. 8. 2019 | 12:59

@mambule: OK, mně sice připadá, že to, co píšete teď, je něco jiného, než ty první komentáře, ale připouštím, že je asi tedy chyba na mém přijímači. Nehodlám to detailně rozebírat, protože na věci to celkem nic nemění, Dita si užila, bylo to hezké, a já jí to přeju, ať už toho manžela/partnera má/měla/bude mít.

mambule 13. 8. 2019 | 12:42

Elynor: no a v mém druhém příspěvku nejsou uvozovky ani velká písmena protože jsem očekávala, že smysl bude pochopen i bez nich. Příště se pokusím psát polopatičtěji.

mambule 13. 8. 2019 | 12:37

Elynor: to asi jste. V původním příspěvku jsem totiž o nevěře nepsala ani půl slova. To bylo až ve druhém příspěvku, kterým jsem odpovídala Janě. Ta se divila, proč by ženská nemohla jet na dovolenou s kamarádkou místo s manželem. Na to jsem jí odpověděla, že nejde o dovolenou, ale o případnou letní lásku. Tady bych viděla určitý rozdíl v tom, zda manžel (partner) je nebo není.

Elynor 13. 8. 2019 | 11:35

@mambule: No... ať koukám jak koukám, v původním vašem příspěvku nejsou uvozovky, a ani tam není, že si - ona sama sobě - měla zdůvodňovat nevěru. Naopak tam je, že vy jste čekala zdůvodnění nevěry. Inu, asi jsem tedy nechápavá.

mambule 13. 8. 2019 | 11:00

Elynor: zkuste si můj příspěvek o "nevěře"(pozor, uvozovky) přečíst pořádně, než se začnete rozčilovat a psát totéž, co jsem psala já
Jinak člověk, ba i žena, SI (pozor, velká písmena) sám před sebou, případně v nějakých svěřovačkách, obvykle nějak zdůvodňuje. Jako ostatně cokoliv.

Jana 13. 8. 2019 | 10:45

@Mata69: Myslím že kamarádka si užila dovolenou normálně.Delegát musí pro turisty fungovat celý den,a jistě tedy s paní nebyl 24h.denně.A pokud jedou dvě normálně uvažující kamarádky na dovolenou,nejsou spolu svázané a na sebe vázané Alespon já pokud s někým jedu,to tak mám.Jedna se chce podívat po památkách,druhá nemá zrovna náladu a chce být u moře,nebo u bazénu.To samé v poledne,když jedna se ráda peče na slunci,druhá má polední siestu na pokoji.Přece spolu nemusí být neustále.

Jana 13. 8. 2019 | 10:42
Karel 13. 8. 2019 | 10:19
Mata69 13. 8. 2019 | 10:09
Jana 13. 8. 2019 | 09:12

@Elynor: Ano Elynor,a my např.když byly děti malé,na tábor nechtěly jet ani za nic,byli jsme rádi že mohou jít k mým rodičům na hlídání.Nebo jsme byli štastní že si je vzali naši na týden na chatu,a my stavěli zatím barák vlastníma rukama.
Na dovolenou do zahraničí ani omylem,jedině v té době tak do Bulharska do kempu a to ještě pokud byl člověk v partaji,jinak nic.Nebo žádost o devizový příslib do Jugoslavie,to u nás vzhledem k finanční i jiné situaci nepřipadalo v úvahu,ani se o to pokoušet.
Místo toho se zoufale sháněly alespon nějaké obkladačky a jiný stavební materiál.

Elynor 13. 8. 2019 | 08:59

Jinak k těm dovoleným - sama jsem měla ve 40 letech děti už dospělé, a s chotěm jsme již nežili ve společné domácnosti, takže na dovolené jsem jezdila převážně sama, tu a tam s kamarádkou, ale s těmi spíš na prodloužený víkend. Tudíž mi to nepřipadá nijak divné, že čtyřicetileté ženy jezdí na dovolenou s kamarádkou. Ono dneska je to taky jiné, lidi mívají podstatně více dovolené než v minulosti, a můžou si to lépe rozvrhnout, já neměla na výběr, protože v době, kdy byly potomci malí, jsem měla 14 dnů dovolené a víc ani ťuk, a manžel taky. Ani se nám nesnilo o dovolené 5 týdnů za rok, což je dnes běžné. Museli jsme se střídat, do doby než ratolesti vyrostly, jsme jezdili na dovolené zvlášť, buď já s dětmi nebo manžel s dětmi, společně to prostě nešlo, prázdniny jsou dva měsíce, muselo se to takhle dělit. Společně všichni čtyři jsme byli na dovolené, jestli se dobře pamatuju, asi tak dvakrát za 20 let, a to je už hodně dávno. Dneska je z mého hlediska docela dobře možné jet na dovolenou jak s kamarádkou, tak i s manželem a dětmi, jsou-li jaké. V tomto příběhu asi nejsou.

Martin 13. 8. 2019 | 08:52
Elynor 13. 8. 2019 | 08:49

@mambule: Co prosím? Proč by měla zdůvodňovat nevěru? Proč by vůbec hned muselo jít o nevěru? Snad 40letá žena má už nějaké zkušenosti s muži, aby mohla porovnávat kvalitu sexuálního zážitku, a nemusí být vdaná, ani mít stálého partnera.

Elynor 13. 8. 2019 | 08:45

Nejsem si úplně jistá, že takhle cestovky a delegáti fungujou, ale nebudu to zkoumat. Pro příběh holt bylo potřeba nějak zdůvodnit, proč si jí ten mládenec vůbec všimnul mezi davy ostatních rekreantů. Jinak nic proti, letní lásky jsou fajn, a většinou jsou "ten nejlepší sex", protože mají hned několik výhod - exotické prostředí, okouzlení něčím novým a neznámým, a nepřítomnost zvědavců z běžného okolí. A netrvají dost dlouho na to, aby si lidi začali lézt na nervy.

mambule 13. 8. 2019 | 08:33

Jana: čekala bych, že když šlo o nejlepší sex v životě, že třeba poznamená manžela nebo stálého partnera, se kterým dejme tonu to není ono nebo tak něco. Čili nějaké zdůvodnění té nevěry. Ale spíš to na mě působí dojmem, že o nevěru nešlo. Anebo je manžel úplný vzduch

Jana 13. 8. 2019 | 07:57

@mambule: Proč by měla v článku o letní lásce,psát o manželovi a dětech.?V jejím věku jsem měla doma manžela,téměř dospělé děti a na dovolenou jsem začala v tu dobu jezdit taky sama.
Přece když manžel tzv.nenávidí moře a vedro,a návidí naopak nalévat se pivem a klábosit nesmysly ve 4.cen.skupině,mám se přizpůsobit já nebo manžel?Já kvůli tomu nemám nárok na dovolenou?

mambule 13. 8. 2019 | 07:06

No ještě že to byl delegát a ne nějaký místní exot, toho jsem se při zmínce o severní Africe v nadpisu děsila
K letní lásce se hodí mladík i stařec, to je fuk
Jinak je mi divné, že v článku není ani zmínka o rodině, o dětech... nějak velmi často se zde objevují dámy, které ve čtyřiceti jezdí na dovču s kamarádkou. V jejím věku jsem měla v závěsu manžela a dva sviště, což mi vyhovovalo

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední dobou pro vás není nic nemožné, a proto se snažíte kolem sebe rozdávat optimismus a dobrou…

Nejčtenější články

Doporučujeme