DITA (51): S manželem jsme se brali třikrát, nakonec nám to vyšlo

5 komentářů

Rambíša
31. prosince • 16:08

Kdysi jsem četla knihu od nějakého režiséra,který tam trošku vysvětloval,proč je rekordmanem Česka v počtu svateb (myslím 8). Pokaždé,když se zamiloval,si myslel že je to natrvalo,tak byla svatba.Jakmile po nějaké době poznal jinou,nechtěl té dosavadní lhát,tak se rozvedl, a byla svatba.Tak to dělal,až snad s tou poslední zůstal ,byl již starý. Nechápu to,on to odůvodňoval tím,že nechtěl žádnou manželku podvádět.Ale snad to bylo tím,že byl "ze staré školy", dnes se to dělá jinak a dva spolu žijou na hromádce tak dlouho,dokud je to "baví". Já osobně si myslím,že bych někoho,koho bych opustila,už podruhé nechtěla,ani kvůli dětem ne.

helza
30. prosince • 10:22

Ten příspěvek už tady taky mám dojem kdysi byl

Noral
29. prosince • 20:51

Takové typy lidí považuji za komedianty.Pokud se jako dospělý svéprávný člověk rozhodnu po vyčerpání všech možností a zralé úvaze rozvést,tak jistě vím proč .
Ajít do toho znovu a několikrát,považuji za nezralost a nepoučitelnost.

Elynor
29. prosince • 14:28

No, je to trošku ujetý, ale zas na druhou stranu - Dita zná manžela 30 let, v podstatě spolu celou tu dobu žili, ty přestávky zřejmě netrvaly dlouho, a jestli se ta třetí svatba "svezla" se svatbou syna, tak proč ne. Je fakt, že ty rozvody mezitím si asi mohli ušetřit, ale někdo holt asi potřebuje trochu názornější poučení, než mu věci docvaknou. :-) A konec konců nikomu to neuškodilo. K anketě - jo, exmanžel je jeden z mála mužů, za které bych se možná byla ochotná ještě na "stará kolena" znovu provdat. Z důvodů víceméně stejných - taky ho znám skoro 40 let, věděla bych, do čeho lezu. Ale to píšu hlavně proto, že jsem si jistá, že to nepadá na váhu. ]:-D Ve skutečnosti by mi bylo líto obětovat svou svobodu pro kteréhokoli muže, a nějak nevidím výhody, jaké by mi mohl případný sňatek přinést. Vdovský důchod nepočítám, co kdyby dotyčný nechtěl jíst houby? :-) :hmm:

Mata69
29. prosince • 13:54

A tak se pořád rozvádějí a znovu berou...nedospěli až do konce života.

Doporučujeme

Články odjinud