Divadelní NATRUC parník aneb Natruc ve znamení divadla

25. 8. 2010
Divadelní NATRUC parník aneb Natruc ve znamení divadla
Ve hvězdami nabitém programu festivalu Natruc jsou připraveny skutečné hudební lahůdky. Skupiny Monkey Business, Nightwork, Mandrage, Rybičky 48, Fast Food Orchestra, Medvěd 009, zahraniční hvězdy z Itálie či Německa i pomyslná třešnička na dortu v podobě Banjo Bandu Ivana Mládka, patří mezi vyhledávané festivalové taháky.

Klepněte pro větší obrázek

Pestré hudební menu však není tím jediným lákadlem festivalu Natruc. Pro ty, kteří budou chtít na pár chvil uniknout ze světa decibelů, ale i pro ty, které lákají zajímavé divadelní projekty, bude pravidelně od břehů Kmochova ostrova vyrážet speciální divadelní Natruc parník. Návštěvníci festivalu se budou pohupovat na vlnách s divadelními múzami, které roztančí na palubě lodi Petrpaslíkovo divadlo a Barryho cirkus.

Na letošním Natrucu bude hudební i divadelní svět velmi úzce propojen. Několik známých herců můžete vidět a slyšet třeba ve skupině Nightwork. Vojtěch Dyk ztvárnil jednu z hlavních rolí ve filmu Ženy v pokušení, Jakub Prachař patří mezi vyhledávané seriálové herce, pianistu Jana Maxiána můžete vídat na divadelních prknech, která velmi dobře zná i Ondřej Brousek z Monkey Business a jen stěží lze spočítat, kolikrát se na televizních obrazovkách objevil Ivan Mládek, Ivo Pešák a další tváře z Banjo bandu.

Více se o festivalu, který startuje už příští sobotu 28. srpna na Kmochově ostrově v Kolíně, dozvíte na stránkách www.natruc.eu.

ČTĚTE TAKÉ:
Kerestešová utrpěla šok, musela natáčet na nuda pláži


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Když po vás bude někdo chtít nějakou službu, tak se do toho bezhlavě nehrňte. Uvědomte si, že máte své práce a svých starostí dost. Když nejde o zdraví nebo o život, nemusíte si dělat…

Nejčtenější články

Články odjinud