Dívenka chtěla na svět za každou cenu

29. 7. 2002
Dívenka chtěla na svět za každou cenu
Norská dívenka projevila sílu charakteru, když přišla na svět bez ohledu na to, že se jí její matka chtěla zbavit potratem a otec se ještě před jejím početím podrobil sterilizaci. "Bylo tomu těžké uvěřit. Žádný z lékařů nás neupozornil na to, že se to může stát."

Dívenka chtěla na svět za každou cen

Norská dívenka projevila sílu charakteru, když přišla na svět bez ohledu na to, že se jí její matka chtěla zbavit potratem a otec se ještě před jejím početím podrobil sterilizaci. "Bylo tomu těžké uvěřit. Žádný z lékařů nás neupozornil na to, že se to může stát," řekl agentuře Reuters otec dnes již roční holčičky.

Sedmatřicetiletý Andreas a jeho třiatřicetiletá manželka Tove byli loni v lednu šokováni zjištěním, že budou mít rodinu, protože nastávající otec se podrobil sterilizaci po operaci rakoviny a poté mu bylo na základě výsledků dvou testů sděleno, že děti už mít nemůže.
Vzhledem k tomu, že už v té době měli spolu manželé dva syny, rozhodla se jít Tove na potrat. O tom, že těhotenství bylo přerušeno, byla Tove přesvědčena do okamžiku, kdy při hraní volejbalu pocítila charakteristické těhotenské příznaky. Následný test těhotenství potvrdil.
Za tři měsíce, nicméně o dva měsíce předčasně, porodila Tove loni 14. července zdravou holčičku, vážící 2,1 kilogramu. Děvčátko se navíc narodilo v automobilu cestou do nemocnice. Rodiče jí dali jméno Trude, což v norštině údajně znamená něco jako "uvěř tomu".

zdroj: Korzo

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konec týdne se těšíte z celého srdce. S kolegy sice dobře vycházíte, ale nedocenění ze strany šéfa je nešťastné. Jste zvědaví, zda bude trvat jeho nevhodná nálada a chování ještě příští…

Nejčtenější články

Doporučujeme