Dívky s knírem jsou nejlepší manželky

26. 7. 2002
Dívky s knírem jsou nejlepší manželky
V rumunském regionu Dembovita bylo zjištěno, že velká část místních žen má nad horním rtem podstatně výraznější porost, než je tomu zvykem v jiných lokalitách. Tyto ženy jsou navíc velmi spokojeny se svým zevnějškem a kategoricky odmítají jakýkoliv kosmetický zásah.

Dívky s knírem jsou nejlepší manželky

V rumunském regionu Dembovita bylo zjištěno, že velká část místních žen má nad horním rtem podstatně výraznější porost, než je tomu zvykem v jiných lokalitách. Tyto ženy jsou navíc velmi spokojeny se svým zevnějškem a kategoricky odmítají jakýkoliv kosmetický zásah. Svorně tvrdí, že porost nad horním rtem je příznakem jejich předností.

V tomto názoru je zcela jednoznačně podporují také místní muži. Jsou přesvědčení, že kníraté ženy jsou těmi nejlepšími manželkami a jejich zevnějšek je okouzluje a vzrušuje!
Porost nad horním rtem je totiž pro muže jasným ukazatelem, že jde po všech stránkách o vynikající partnerku pro život. Rumunští léčitelé a bylinkáři navíc tvrdí, že knír je neklamným příznakem plodnosti ženy a pokračování rodu bude zcela jednoznačně zajištěno.
Jedna z místních žen, sedmačtyřicetiletá Marita Nitoi z vesničky Baleni �Srbi, je se svým zevnějškem naprosto spokojená. Na nezájem mužů si rozhodně nestěžuje. Naopak. �Moc se mi líbí, jak vypadám a nikdy mě ani nenapadlo, abych si svůj černý knírek oholila. Svědčí totiž o tom, že pocházím z výjimečného místa�, konstatuje s neskrývanou hrdostí.
Mužská část obyvatel tohoto regionu je velmi rozhořčena, že jsou jejich ženy neustále obtěžovány různými lékaři a hlavně dermatology z měst, kteří jim neustále nabízejí, aby si svou �ozdobu� nechaly odstranit. Jsou naprosto spokojeni se vzhledem svých manželek, snoubenek a dcer, a nepřejí si v tomto ohledu cokoliv měnit.
�Co je to za nesmysl?" rozčilují se. �Bůh je takovými stvořil a nám zase napověděl, které z našich dívek jsou ty nejlepší! Dívky s knírkem jsou totiž ty nejlepší a nejpečlivější manželky!� dodávají přesvědčeně. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ze všech sil se dnes a po celý týden snažte vyhýbat stresu. Ve volném čase si dopřejte nějaký skvělý zážitek. Záleží jenom na vás, co vám udělá radost. Hlavně byste se měli stranit lidí, o…

Nejčtenější články

Články odjinud