Dívky s knírem jsou nejlepší manželky

26. 7. 2002
Dívky s knírem jsou nejlepší manželky
V rumunském regionu Dembovita bylo zjištěno, že velká část místních žen má nad horním rtem podstatně výraznější porost, než je tomu zvykem v jiných lokalitách. Tyto ženy jsou navíc velmi spokojeny se svým zevnějškem a kategoricky odmítají jakýkoliv kosmetický zásah.

Dívky s knírem jsou nejlepší manželky

V rumunském regionu Dembovita bylo zjištěno, že velká část místních žen má nad horním rtem podstatně výraznější porost, než je tomu zvykem v jiných lokalitách. Tyto ženy jsou navíc velmi spokojeny se svým zevnějškem a kategoricky odmítají jakýkoliv kosmetický zásah. Svorně tvrdí, že porost nad horním rtem je příznakem jejich předností.

V tomto názoru je zcela jednoznačně podporují také místní muži. Jsou přesvědčení, že kníraté ženy jsou těmi nejlepšími manželkami a jejich zevnějšek je okouzluje a vzrušuje!
Porost nad horním rtem je totiž pro muže jasným ukazatelem, že jde po všech stránkách o vynikající partnerku pro život. Rumunští léčitelé a bylinkáři navíc tvrdí, že knír je neklamným příznakem plodnosti ženy a pokračování rodu bude zcela jednoznačně zajištěno.
Jedna z místních žen, sedmačtyřicetiletá Marita Nitoi z vesničky Baleni �Srbi, je se svým zevnějškem naprosto spokojená. Na nezájem mužů si rozhodně nestěžuje. Naopak. �Moc se mi líbí, jak vypadám a nikdy mě ani nenapadlo, abych si svůj černý knírek oholila. Svědčí totiž o tom, že pocházím z výjimečného místa�, konstatuje s neskrývanou hrdostí.
Mužská část obyvatel tohoto regionu je velmi rozhořčena, že jsou jejich ženy neustále obtěžovány různými lékaři a hlavně dermatology z měst, kteří jim neustále nabízejí, aby si svou �ozdobu� nechaly odstranit. Jsou naprosto spokojeni se vzhledem svých manželek, snoubenek a dcer, a nepřejí si v tomto ohledu cokoliv měnit.
�Co je to za nesmysl?" rozčilují se. �Bůh je takovými stvořil a nám zase napověděl, které z našich dívek jsou ty nejlepší! Dívky s knírkem jsou totiž ty nejlepší a nejpečlivější manželky!� dodávají přesvědčeně. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Partnerská krize je zažehnána, ale řítí se na vás další problémy v lásce. Hlavně nic neřešte s horkou hlavou a mějte pochopení. Sedněte si ke krbu a relaxujte společné s dětmi. Mile vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme