Divoký Anděl, Esmeralda, Manuela: Co se stalo s hvězdami telenovel?

5. 4. 2018
V devadesátých letech patřily obrazovky českých televizí telenovelám z Jižní Ameriky, které u nás zažívaly neskutečný boom. Jelikož jich běželo denně hned několik, nenajde se zřejmě nikdo, kdo by alespoň několik dílů neviděl. Vzpomínáte si ještě na Milágros, Rosalindu nebo Esmeraldu?

Natalia Oreiro

Bláznivá Milágros z telenovely Divoký anděl si získala srdce milionů diváků a přitáhla k obrazovkám i ty, kteří do té doby telenovely odsuzovali. Nastartovala tak zářnou hereckou kariéru její představitelce Natalii Oreiro, která se poté dokonce začala věnovat i zpěvu. Několikrát vystoupila i v České republice a její koncerty byly vždy vyprodané. Později si zahrála v další telenovele s názvem Kachorra, pak ale její sláva začala slábnout, alespoň tedy u nás.

Jak dnes vypadají hrdinové seriálu Divoký anděl? Podívejte se ZDE.

Ve své rodné Argentině je stále uznávanou hvězdou a doposud se objevuje ve filmech a seriálech. Má také svoji úspěšnou módní značku a navíc bojuje za práva zvířat. Krom toho se věnuje osvětě v oblasti kojení a charitativní činnosti pro Unicef. Se svým manželem vychovává syna a stále vypadá, jako by od prvního vysílání Divokého anděla neuplynulo dlouhých dvacet let, ale jen jeden rok.

Prohlédněte si hvězdy telenovel v galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zásadní problémy, které vás nyní mohou potkat, budou souviset s vaším životním stylem. Jak jistě sami dobře víte, nikdy není pozdě začít žít podle zákonů, které vás vyvedou z bludiště…

Nejčtenější články

Články odjinud