Dlouhé šaty, které zakryjí zadeček, silné paže i boky: Vyberte si z 50 kousků!

12. 6. 2019
Nepodařilo se vám před létem zhubnout nejen do plavek, ale ani do oblíbených šatů z loňska? Žádný stres! I tato sezóna totiž přeje dlouhým šatům, které při správném výběru zvládnou leccos schovat. Jaké se vám líbí? Vyberte si.

Šaty nejen k moři

Pod dlouhými šaty se lehce ztratí nejen silnější nohy, ale i širší boky a větší zadeček. Pokud vás však trápí právě sedací partie, dejte si pozor, aby spodní část šatů nebyla příliš nařasená, protože pak byste na výraznější proporce spíš upozornila.

Výraznější bříško můžete zakrýt buď volnějším střihem, nebo naopak páskem, kterým šaty opticky rozdělíte. A jestli vás trápí povislé nebo silnější paže, zapomeňte na šaty s tenkými ramínky. Pořiďte si takové, které mají delší rukávy, v nichž se paže schovají.

A jaké zvolit barvy? Na letních šatech letos frčí květy i puntíky. Nebojte se zářivých letních barviček, ale pamatujte, že tmavší odstíny zeštíhlují. V případě potisku volte spíš větší vzory, menší opticky přidávají na objemu. A svislé proužky také zeštíhlují!

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Lvi, pracovní úspěchy jsou viditelné a nadřízený je z vás nadšený. Sice se sem tam kvůli něčemu chytnete, ale jinak je to skvělé. Bohužel vám nepřejí někteří kolegové, kteří váš…

Nejčtenější články

Doporučujeme