Dnes je letní slunovrat. Jak využít jeho magickou sílu?

21. 6. 2019
Nastává nejdelší den v roce. Slunce téměř nepůjde spát a my můžeme čerpat z jeho nezměrné energie, očistit své tělo i duši koupelí v přírodě, projít se ranní rosou a v noci tančit kolem čarovného ohně. Zapleťte si do vlasů kvítí a přivítejte léto jako bohyně!

Slunovrat přináší plodivou sílu

I když letos můžeme mít pocit, že léto trvá už víc než měsíc, teprve dnes se astronomicky otevírá brána do nejteplejších měsíců. Naši předkové tento den bezpečně poznali a přisuzovali mu velkou, až magickou moc. Je přeci jasné, že když je slunce na obloze nejdelší dobu z celého roku, ve spojení se zemí a vodou má také nejvyšší plodivou sílu.

Byliny nasbírané za slunovratové noci jsou nabité energií a mají zvláštní léčivé účinky. Zároveň jsou mocné živly příslibem bohaté úrody, za kterou se naši předkové modlili. Jak tedy využít sílu letního slunovratu?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkendové radovánky se těšíte vždycky od pondělí. V práci jste sice jedničky, ale prospěla by vám dovolená u moře. Na tu už se těší nejen děti, ale také partner. Třeba ho tímto návrhem…

Nejčtenější články

Doporučujeme