Dnes je letní slunovrat. Jak využít jeho magickou sílu?

21. 6. 2021
Nastává nejdelší den v roce. Slunce téměř nepůjde spát a my můžeme čerpat z jeho nezměrné energie, očistit své tělo i duši koupelí v přírodě, projít se ranní rosou a v noci tančit kolem čarovného ohně. Zapleťte si do vlasů kvítí a přivítejte léto jako bohyně! Naši předkové tomuto dni přisuzovali velkou moc, zkuste ji využít i vy. V úvodu článku pak najdete video, které popisuje, co je to slunovrat.

Slunovrat přináší plodivou sílu

Letos letní slunovrat nastane 21. června 2021 ráno přesně v 5:32. Je nejdelší den a nejkratší noc. Naši předkové tento den bezpečně poznali a přisuzovali mu velkou, až magickou moc. Je přeci jasné, že když je slunce na obloze nejdelší dobu z celého roku, ve spojení se zemí a vodou má také nejvyšší plodivou sílu. Byliny nasbírané za slunovratové noci jsou nabité energií a mají zvláštní léčivé účinky. Zároveň jsou mocné živly příslibem bohaté úrody, za kterou se naši předkové modlili. Jak tedy využít sílu letního slunovratu?

Podívejte se také na video v úvodu článku, kde vám vysvětlíme, proč vlastně o letním slunovratu nenastane opravdová noc.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nenechte nic náhodě a ráno si zvesela přivstaňte. Na ranní obloze tak spatříte zářivý Merkur, který je s vaším znamením spojen více, než si myslíte. Díky brzkému vstávání stihnete mnohem…