Dnes je Mezinárodní den bez kalhotek: Co s vámi udělá, když je odložíte? | Foto: iStock

Foto: iStock

Dnes je Mezinárodní den bez kalhotek: Co s vámi udělá, když je odložíte?

Právě na 22. června připadá již každoročně Mezinárodní den bez kalhotek. Věděla jste, že průměrná žena dnes vlastní čtyřiatřicet kalhotek nebo že nepohodlné a neatraktivní spodní prádlo negativně ovlivňuje náladu ženy či že v minulosti se cestovalo v papírových kalhotkách? I když dnes slavíme Den "bez", pojďte se podívat, co všechno na nás kalhotky prozradí.

Kolik kalhotek máš, tolikrát jsi ženou

Průměrná žena dnes vlastní čtyřiatřicet kalhotek, zatímco ještě v roce 1999 to bylo jen asi jedenáct kusů. Průměrně dvacet kalhotek bývá určeno pro každodenní nošení, čtrnáct kousků je pak lepších a pro zvláštní příležitosti.

Jaké prádlo patří pod bílé oblečení? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Jste to, jakou barvu nosíte

Preferujete spodní prádlo určité barvy? Pak to může leccos napovídat o vaší osobnosti. Černé prádlo prý odkazuje na vlastnosti jako praktičnost, odvahu či ambicióznost. Bílá symbolizuje přirozenou krásu, sebevědomí, rozvážnost a citlivost, modrá zase tajuplnost, kreativitu a milou povahu. Žlutá je spojována s optimismem, láskyplností a dobrodružným duchem, zelená s nenuceností a nezávislostí. Červené spodní prádlo napovídá o nezbednosti, ztřeštěnosti a velké životní energii.

Pokračování 3 / 6

Prádlo versus nálada

Podle průzkumu amerického deníku USA Today negativně ovlivňuje náladu více než čtvrtiny žen to, zda na sobě zrovna mají nepohodlné nebo špatně padnoucí spodní prádlo. Mrzutost však ženám přivodí i prádlo staré, obnošené nebo celkově neatraktivní.

Pokračování 4 / 6

Jednorázovky pro cestovatelky

V šedesátých a sedmdesátých letech začali ženy i muži nosit jednorázové papírové kalhotky a slipy. Ty byly propagovány jako praktická alternativa pro náruživé cestovatele. V současnosti se s podobnými kalhotkami setkáte převážně v masážních salónech. Upřímně, připadají vám tyto kalhotky pohodlné natolik, že byste v nich chtěla cestovat?

Pokračování 5 / 6

Jaké kalhotky obléct na silvestra?

Italové věří, že budete-li mít při novoročních oslavách na sobě červené spodní prádlo, přinese vám nadcházející rok štěstí. Podobný zvyk najdeme i ve Španělsku, ten je ale o něco barevnější: Žluté spodní prádlo vám přinese úspěch, prosperitu a bohatství. Červeným prádlem zase podle Španělů můžete přivolat rok plný bouřlivých milostných dobrodružství a spalující vášně. Pro celoroční štěstí v milostných vztazích sáhněte po prádle růžovém. Rok plný radosti, harmonie a míru pro změnu zajistí prádlo bílé. Modrým prádlem přivoláte neochvějné zdraví, zelené zase přinese štěstí v osobním i profesním životě. Jednoduše řečeno, aby se vám vše splnilo, měla byste na silvestra nosit patery kalhotky.

Pokračování 6 / 6

Naostro je to zdravé!

Už jste někdy zkusila vyrazit si bez kalhotek? Ve městě to asi žádná zábava není, ale otestujte to, až budete u moře, a budete se divit, jak je to příjemné! I gynekologové doporučují v případě mykóz a zánětů nenosit spodní prádlo. Kromě toho, že tak snížíte nepříjemné pocity, dovolíte své vagíně a jejímu okolí dýchat, díky čemuž se kvasinková infekce minimálně nezhoršuje. Obzvlášť u moře se pak doporučuje nezůstávat ve vlhkém spodním díle plavek. A co víc, když partnerovi prozradíte svoje sladké tajemství, nebude se moct dočkat, aby se mohl přesvědčit, že pod sukní opravdu nic nemáte!

Doporučujeme

Články odjinud