Dnes nás čeká rudomodrý úplněk: Přinese neklid a emoční zmatky

31. 1. 2018
Dnes nás čeká rudomodrý úplněk: Přinese neklid a emoční zmatky
Neklid, zmatek, výbuchy emocí, to vše s sebou nese dnešní úplněk. Jak ho přežít a dokonce využít pro svůj prospěch?

Superúplněk

Úplňky většinou mají moc vnést do temných záležitostí světlo, ten středeční ve Lvu však přinese hlavně chaos a připomene nám rozpor mezi tím, co chceme, a tím, co opravdu děláme. Tentokrát se toho na nebi děje opravdu hodně.

Superúplněk ve Lvu bude jednak „modrý“, jednak neobvykle velký a do třetice se bude konat zatmění Měsíce, které u nás ale nebude viditelné. Co znamenají jednotlivé pojmy?

Modrý měsíc: Tohle označení nemá s barvou Měsíce nic společného. Používá se pro situaci, kdy jsou v jednom měsíci dva úplňky.

Rudý měsíc: Ani tady nejde o barvu, "rudý Měsíc" je takový, který projde zatměním. Zatmění ale u nás nebude pozorovatelné, odehraje se nad Pacifikem.

Superúplněk: Je takový úplněk, kdy je Měsíc od Země ve vzdálenosti 360 000 kilometrů a menší.

Zavládne neklid

Budeme podráždění, zmatení, klidný spánek se tak nedostaví. Pro nezadané je však tenhle den velmi nadějný. Může se totiž objevit osudový partner.

Pusťte se do sexuálních rituálů, radí astrolog Raven

Je to shoda okolností, že úplňky jsou teď na druhého a na 31. ledna a potom na 2. a 31. března. Je dobré toho magicky využít, protože jsou to výborné konstelace jak na běžné rituály, tak i na rituály sexuální a tantrické.

Takže, kdo má chuť, může se pustit do experimentů – zásada při těchto konstelacích je, že by se měly používat svíčky modré a červené barvy. Zapálíte svíčky a můžete začít s rituálem, skončíte a svíčky zhasnete.

Při sexuálních rituálech je dobré dodržovat, jak jsme si to už říkali, průběh magické operace takový, že si nejdříve řekneme, čeho chceme pomocí rituálu dosáhnout, potom zapálíme svíčky, věnujeme se erotice a sexu a na nic jiného přitom už nemyslíme až do konce, který může být korunován slastným vyvrcholením, a teprve potom nebo přitom si zopakujeme účel rituálu (zdraví, peníze, práce, vztah). Když se nám to podaří, máme vyhráno.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Šéf má na vás přehnané nároky, ale už se s ním kvůli tomu nepouštíte do křížku. Díky pozitivnímu přístupu se zlepšují vztahy na pracovišti s kolegy a nadřízený může jenom obdivně zírat!…

Nejčtenější články

Doporučujeme