Klíčová hesla módního světa „ RADOST, KVALITA a LUXUS“ přivítá odbornou veřejnost na 11. mezinárodním veletrhu prádla a módy INTIMA & MÓDA 2003. Na ploše 4 000 m2 se představí 110 firem z České republiky i ze zahraničí. Vystavovatelé prezentují kolekce vyvzorované v módních trendech příštích sezón.
Představí se například firmy MODETA STYLE, AVAX, RADOSLAV VUČIČEVIČ zn.VIVE MARIA NSR, PUSSY DELUXE NSR, PCX PROSTCONEX, PRAKO KYJOV, LAMIDO, BETA, LUKO, ODEX, MIKULECKÝ - pyžama, ANITA MORAVIA, BRUNO BANANI, RIJA FASHION, LANDIS, KREPINDL - SPORT, JASPIS, LAURA TRADE, OTYSA, PLUTO, TEXTIL TEMA, GRAFF, MADOC, LE GEAR GROUP, MARIONET, SOPFIE PRAHA, TIMEZONE, EUROAD CZ, BENESPORT, G.V.PRODUCTION, DRAPS, XANTIPA, TEXMERKUR, MYLAN FASHION, JIŘÍ ŠNOBL - RICCARDO, NEIGE NOIRE, HARTMAN – KRIECHBAUM, , TRIPO, BABY SERVICE, SUN CE TRADING PRAGUE, FILKA, FRAPEV – FRANCO JEANS, SOŇA GROSSEOVÁ, ANYTRA, ITALTEX, I.TRAN, XANTIPA, DONELI, SLEMOD, D-PLETA, VZOR NÁCHOD a další.
Tradičně bohatý je doprovodný program. Módní přehlídky v každou celou hodinu od 11.00 hod. do 17.00 hod. v předváděcím centru pavilonu s velkoplošnou projekcí, předvádí modelky předních modelových agentur. Autogramiáda Miss sympatie 2002 Lenky Taussigové.
Trendové fórum je zastoupeno předními českými výtvarníky - Česlav Jaroš, ak.mal.,
Mgr. A. Michaela Bakotová, ing. Helena Kroftová - Leisztner, Nina Provaan Smetanová,Tomáš Hybler.
Zajímavé jsou odborné semináře v oblasti módy a velkoplošná projekce světové módy HAUTE COUTURE - HERMES, VERSACE
Souběžně s veletrhem INTIMA & MÓDA probíhá ve veletržním areálu Letňany také 11. výstava zdravé výživy, přírodní kosmetiky a regenerace
HARMONIE 2003
Doprovodný program:
čtvrtek 11.9. – sál hala č.3
12.00 -13.00 Energy Group
14.00 -16.20 Kurzy „Vaříme z biopotravin“ p. Uhrin – fa. Country Life
16.00 -17.00 Seznámení s principy cvičení TAO A Pět Tibeťanů Centrum Eeria – Ing. Angel Buna
čtvrtek 11.9. – podium
11.00 -13.40 Millenium Music – Roland Santé
13.40 -14.00 orientální tanec – Míša Polášková Energy studio V. Krejčíka, Eterna Prague
14.40 -15.00 orientální tanec AZIZA – akademie orientálních tanců
15.00 -15.40 Časopis ExtraElixír – vyhlášení čtenářské soutěže
15.40 -16.00 Jazz dance – Dance Models, Andrea Špičková Energy studio V. Krejčíka, Eterna Prague
16.00 -16.20 Ukázky cvičení TAO A Pět Tibeťanů Centrum Eeria – Ing. Angel Buna
16.20 -17.00 Ajurvéda p. Hloško – Eterna Prague
pátek 12.9. – sál hala č.3
11.00 - 12.00 Energy group
12.00 - 13.00 Jak „vidět“ auru pomocí aurafiltru Milena Svorová
14.00 - 16.00 Kurzy „Vaříme z biopotravin“ p. Uhrin – fa. Country Life
16.20 - 17.20 Čtyřlístek zdraví + novinky v detoxikaci organismu Ing. Rudolf Vondřich
pátek 12.9. – podium
10.00 - 11.40 Millenium Music – Roland Santé
11.40 - 12.00 orientální břišní tanec – Míša Polášková Energy studio V. Krejčíka, Eterna Prague
12.20 - 12.40 Powerjóga, Reebok Core Power Zen – J. Votápková Energy studio V. Krejčíka, Eterna Prague
12.40 - 13.00 Millenium Music – Roland Santé
13.00 - 14.00 Biopotravina roku 2003 – vyhlášení soutěže Nadace Partnerství, Svaz Pro - Bio
14.00 - 15.00 Ajurvéda p. Hloško – Eterna Prague
15.00 - 15.20 orientální tance Studio Paprsek
15.20 - 16.00 Ukázky cvičení TAO A Pět Tibeťanů Centrum Eeria – Ing. Angel Buna
16.00 - 16.20 orientální břišní tanec – Míša Polášková
16.20 - 16.40 masáže shiatsu – Mgr. Jisl Richard Kidokai Academy
16.40 - 18.00 Millenium Music – Roland Santé
sobota 13.9. – sál hala č.3
11.00 - 12.20 Feng shui a úsporné domy ARC studio – akd.arch. Oldřich Hozman
12.20 - 13.40 Grafologie aneb Tajemství Vašeho rukopisu Equilibrum – Zdeňka Tušková
13.40 - 15.00 Ukázky cvičení TAO A Pět Tibeťanů Centrum Eeria – Ing. Angel Buna
15.00 - 16.00 Léčivá síla obrazů a kamenů, léčivá síla v nás Jana Sedlmajerová
16.00 - 17.00 Čtyřlístek zdraví + novinky v detoxikaci organismu Ing. Rudolf Vondřich
sobota 13.9. – podium
10.00 - 11.00 Millenium Music – Roland Santé
11.00 - 11.20 Tchaj-ťi čchi-kung – práce s vnitřní energií Taiji akademie Praha – Petr Donát
11.40 - 12.00 Powerjóga, Reebok Core Power Zen – J. Votápková energy studio V. Krejčíka, Eterna Prague
12.20 - 13.00 Ajurvéda p. Hloško – Eterna Prague
13.00 - 13.20 masáže shiatsu – Mgr. Jisl Richard Kidokai Academy
13.20 - 13.40 Ukázky cvičení TAO A Pět Tibeťanů Centrum Eeria – Ing. Angel Buna
13.40 - 14.00 orientální břišní tance AISHA
14.00 - 14.20 Čchen Tchaj-ťi čchüan – ukázky cvičení Taiji Akademie Praha – Petr Donát
14.20 - 14.40 orientální břišní tance AZIZA – akademie orientálních tanců
14.40 - 15.00 masáže shiatsu – Mgr. Jisl Richard Kidokai Academy
15.00 - 15.20 Millenium Music – Roland Santé
15.20 - 15.40 Čchen Tchaj-ťi čchüan – ukázky cvičení Taiji Akademie Praha – Petr Donát
16.00 - 16.40 Ukázky cvičení TAO A Pět Tibeťanů Centrum Eeria – Ing. Angel Buna
16.40 - 17.40 Millenium Music - Roland Santé
DOPRAVA, PARKOVÁNÍ
Autobusy MHD od stanic Metra:
metro "A" - Skalka: 195
metro "B" - Českomoravská: 140, 158, 305, 348, 351, 365, 366, 368
metro "B" - Vysočanská: 140, 158, 305, 348, 351, 365, 366, 368
metro "B" - Palmovka: 233, 274
metro "B" - Rajská zahrada: 186
metro "B" - Černý most: 186
metro "C" - Nádraží Holešovice: 156, 210
Dostatek parkovacích míst v areálu výstaviště