Dnes zahajuje MARKS & SPENCER sezonní výprodej kolekce Jaro / Léto

4. 7. 2002
Dnes zahajuje MARKS & SPENCER sezonní výprodej kolekce Jaro / Léto
Dnes 4. července 2002 začíná v českých prodejnách MARKS & SPENCER SEZONNÍ VÝPRODEJ kolekce Jaro / Léto 2002. Zákazníci tak mohou získat značkové oděvy za ceny, které jsou až o 50 % nižší.

Dnes zahajuje MARKS & SPENCER sezonní výprodej kolekce Jaro / Léto

Klepněte pro větší obrázek Dnes 4. července 2002 začíná v českých prodejnách MARKS & SPENCER SEZONNÍ VÝPRODEJ kolekce Jaro / Léto 2002. Zákazníci tak mohou získat značkové oděvy za ceny, které jsou až o 50 % nižší.

Připraveny jsou dámské, pánské a dětské oděvy, spodní a noční prádlo i doplňky. Každý zákazník, který nezaváhá, může ve výprodejovém sortimentu nalézt odpovídající velikost či výrobek, o který měl již dříve zájem. I na nákup, který naši zákazníci uskuteční v době snížení cen, se vztahuje služba REFUNDACE. V případě, že zákazník nebude s nákupem z jakéhokoliv důvodu úplně spokojen, má možnost nenošené zboží vrátit bez udání důvodu a časového omezení v kterékoliv prodejně Marks & Spencer (Nákupní Galerie Myslbek, Praha 1; Hradební 7, České Budějovice).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Krok po kroku se snažíte o nápravu vztahu. Vypovídejte se ze svých ztrát. Pokud si o všem v klidu promluvíte, určité pochopíte, že nesete také velký díl viny. Ne-li celý. Jakmile si…

Nejčtenější články

Doporučujeme