Do jaké doby patříte podle hvězd? Do současnosti, minulého či 19. století?

7. 1. 2020
Do jaké doby patříte podle hvězd? Do současnosti, minulého či 19. století?
Pokud byste si mohli vybrat, v jaké době byste chtěli žít? Před tisícovkou let, v minulém století, nebo vám vyhovuje dnešek? Ne že by bylo možné to změnit, ale nemáte někdy pocit, že patříte jinam? Co na to říká astrologie a hvězdy? Kam se se svou osobností podle svého znamení hodíte nejlépe?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V 80. letech minulého století většina věcí vypadala jako z budoucnosti. Od látek po barvy, účesy a architekturu, všechno působilo tak trochu futuristicky. Na vzestupu byly počítače, mladým se dostaly do ruky walkmany, CD, objevily se Windows a Apple – v seznamu bychom mohli pokračovat. Berani by se právě v téhle době cítili jako doma. Jsou totiž progresivní a mají rádi konkurenci. O 30 let později už většina tehdejších věcí byla samozřejmostí. Vzhledem k tomu, že party v 80. letech byly opravdu populární, Berani by se svou impulzivitou měli spoustu možností, jak si užít. Nikdy by se nenudili, protože všechno bylo tehdy v pohybu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Neděle bude náročná v oblasti vztahů i financí. Máte pocit, že vám příbuzní nedůvěřují. Naopak oni jsou přesvědčeni o vašem hloupém vtipkování. I když to nemyslíte zle, přestaňte s tím.…

Nejčtenější články

Doporučujeme