Do Prahy se vrací muzikály

13. 9. 2000
Po letní přestávce se znovu rozbíhají muzikálová představení.

Do Prahy se vrací muzikály

Po letní přestávce se znovu rozbíhají muzikálová představení.


V Divadle Ta Fantastika bude pokračovat projekt skladatele Ondřeje Soukupa, textařky Gabriely Osvaldové a režiséra Jozefa Bednárika Johanka z Arku, v němž titulní roli od konce března alternují Lucie Bílá a Bára Basiková.

V Divadle Kalich v Jungmannově ulici bude pokračovat muzikál Janka Ledeckého Hamlet. Dosud ho zhlédlo na 90.000 diváků a od února se má objevit i na bratislavské Nové scéně. Na jevišti se objevují kromě Janka Ledeckého a Josefa Vojtka z rockové skupiny Kabát například Sabina Laurinová, Petra Janů, Ondřej Hejma, Pavel Zedníček, Josef Laufer, Bohouš Josef, Sisa Sklovská a bratři Tesaříkovi.


Muzikál Pomáda do prostoru Divadla Pyramida na holešovickém Výstavišti vrátí až v polovině října.


Na muzikálovou velkorozpočtovou "bombu" s názvem Monte Cristo, jejíž finanční nároky mají několikanásobně převýšit veleúspěšného Draculu, si budou muset fanoušci Daniela Hůlky počkat. I když zkoušky už začaly, kostýmy se šijí a náročná scéna staví, opona se před premiérovým publikem otevře v Kongresovém centru Praha až 13. prosince.


V Divadle Jiřího Grossmanna můžete navštívit Sněhovou královnu a romanticky laděnou podívanou pro celou rodinu Kráska a zvíře.


Koncem měsíce v Divadle u Hasičů poběží muzikálové pásmo na motivy knihy Boženy Němcové Babička. V titulní roli dlouho připravovaného projektu, jehož premiéra se má uskutečnit 10. října, mají alternovat Hana Talpová a Yvetta Simonová.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Hlavně dnes respektujte varování hvězdné konstelace Merkuru se Saturnem. Bohužel na tom nebudete po fyzické stránce nejlépe, takže těžkou práci, kterou můžete odložit, nechte na jindy.…

Nejčtenější články