Do Prahy se vrací muzikály

13. 9. 2000
Po letní přestávce se znovu rozbíhají muzikálová představení.

Do Prahy se vrací muzikály

Po letní přestávce se znovu rozbíhají muzikálová představení.


V Divadle Ta Fantastika bude pokračovat projekt skladatele Ondřeje Soukupa, textařky Gabriely Osvaldové a režiséra Jozefa Bednárika Johanka z Arku, v němž titulní roli od konce března alternují Lucie Bílá a Bára Basiková.

V Divadle Kalich v Jungmannově ulici bude pokračovat muzikál Janka Ledeckého Hamlet. Dosud ho zhlédlo na 90.000 diváků a od února se má objevit i na bratislavské Nové scéně. Na jevišti se objevují kromě Janka Ledeckého a Josefa Vojtka z rockové skupiny Kabát například Sabina Laurinová, Petra Janů, Ondřej Hejma, Pavel Zedníček, Josef Laufer, Bohouš Josef, Sisa Sklovská a bratři Tesaříkovi.


Muzikál Pomáda do prostoru Divadla Pyramida na holešovickém Výstavišti vrátí až v polovině října.


Na muzikálovou velkorozpočtovou "bombu" s názvem Monte Cristo, jejíž finanční nároky mají několikanásobně převýšit veleúspěšného Draculu, si budou muset fanoušci Daniela Hůlky počkat. I když zkoušky už začaly, kostýmy se šijí a náročná scéna staví, opona se před premiérovým publikem otevře v Kongresovém centru Praha až 13. prosince.


V Divadle Jiřího Grossmanna můžete navštívit Sněhovou královnu a romanticky laděnou podívanou pro celou rodinu Kráska a zvíře.


Koncem měsíce v Divadle u Hasičů poběží muzikálové pásmo na motivy knihy Boženy Němcové Babička. V titulní roli dlouho připravovaného projektu, jehož premiéra se má uskutečnit 10. října, mají alternovat Hana Talpová a Yvetta Simonová.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S blížícím se úplňkem v Beranu máte dostatek energie a ctižádosti něčeho dosáhnout. I když jste citlivé duše, nebojíte se prosadit. Jakmile se do něčeho pustíte, dotáhnete to do zdárného…

Nejčtenější články

Doporučujeme