„Dobro konati, zlaté prasátko viděti“

4. 11. 2009
„Dobro konati, zlaté prasátko viděti“
S odvážně inovovanou verzí tradičního vánočního zvyku přichází charitativní akce Ježíšek uvádí organizovaná Slunečnicí nadačním fondem Heleny Houdové, společností Avon, za výrazné podpory herečky Ani Geislerové ve dnech 18. až 20. prosince v prodejně Baťa na Václavském náměstí.

„Nemusíte se trápit hlady, u nás zlaté prasátko uvidí každý, kdo si za určitou částku koupí dárek – vlastně takové velké štěstíčko, jaké jsou lidé zvyklí kupovat na pouti. V balíčku se bude skrývat překvapení a můžu zaručit, že příjemné,“ slibuje Aňa Geislerová a dodává: „Jsem šťastná, že se tato akce koná, protože se letos nepodařilo uskutečnit tradiční Vánoční bazar a já si nedokážu představit Vánoce bez dobročinnosti, to je pro mě osobně velmi důležitá věc. Takže zvu všechny, aby přišli podpořit Ježíška na Václavské náměstí.“

Klepněte pro větší obrázek K návštěvě mimořádné charitativní akce Ježíšek uvádí v prodejně Baťa v samém centru Prahy, bude kolemjdoucí lákat originální výzdoba a známé osobnosti na místech prodávajících. Ti, kdo vstoupí a zakoupí si některý z dárků, budou zaplaveni přímo vlnou pozitivních emocí. Vždyť přispějí na konkrétní, prověřené charitativní projekty, v předvánočním shonu se na chvíli zastaví a vychutnají si kouzelnou atmosféru blížících se svátků. Seznam partnerů akce je zárukou, že kupci nebudou svého rozhodnutí litovat. Přibližně tisícovka krásně zabalených dárečků v různých cenových kategoriích bude obsahovat všehochuť od bot přes hračky, sportovní potřeby, kosmetiku až po poukázky na služby fitcentra.
Takže, dobré skutky konati, zlaté prasátko viděti – a také se s ním vyfotiti, bude možné od 18. do 20. prosince v prodejně Baťa na Václavském náměstí.

Pro dobrou věc se spojili dva silní partneři na poli charity, společnost Avon Cosmetics a Slunečnice nadační fond Heleny Houdové, kteří výtěžek z akce rozdělí spravedlivě napolovic mezi své projekty.

Zdroj: avon

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízený na vás klade velké nároky, ale vám se jeho příkazy nedaří splnit. Nechcete se pouštět do unáhlených rozhodnutí a zbrklé práce. Jednoduše se bojíte, že uděláte chybu, a k tomu se…

Nejčtenější články

Doporučujeme