Dokážete odpustit nevěru? Pět méně častých důvodů, proč ženy mužům trpí jejích aférky

7 komentářů

Pavel
17. listopadu • 8:56

Ženy by si především měly uvědomit, že pokud ji podvedu jednou nebo jsem již podvedl jinou, NELZE PŘESTAT!
A je to hlupačka když se mnou zůstává. No co pere, uklízí... 👍

Miluše
17. listopadu • 20:33

@Pavel : Díky,Pavle,konečně upřímná a pravdivá slova. Všechno ostatní ( vlastně miluje rodinu,jen si doplňuje,co ve vztahu chybí atd..)jsou jen prolhané kecy ženatých sobců a jejich milenek. A měl by si to uvědomit hlavně stát a místo nesmyslných příspěvků na bydlení a financování neziskovek ( bůhví na co) by měl stavět malometrážní byty,školky,jesle,financovat zájmové kroužky atd,aby měly samoživitelky kde bydlet,mohly chodit do práce a v klidu vychovávat děti. A hajzla rychle vypalovat k milence, stejně je jako partner jen přítěž a zdroj infekce,co od té milenky donese. A bude klid.

Petr
18. listopadu • 2:21

@Miluše : Fascinuje mě, jak se ze sexu a jakési věrnosti dělá modla. Přitom rozhodující je, jestli člověk s tím druhým chce být nebo nechce. Pokud chce, má ho brát s klady i zápory. Pokud nechce, tak ať tedy jde hledat někoho jiného. Často marně hledá celý život a trpí děti. Přitom život je tak krátký a tak rychle uteče, že dělat si ze sexu hlavu mi připadá padlé na hlavu. Jde jen o uraženou ješitnost, nic víc. Potřeba přivlastnit si její mušli / jeho ptáka.Já jsem své ženě 16 let věrný, od prvního našeho setkání. A jsem velmi šťastný, že mám tak rozumnou ženu, že má pochopení i chuť pro skupinový sex. "Jiné chutné ovoce" ochutnáváme spolu nebo s dovolením druhého. Párkrát mě manželka i pustila na trojku s párem našich známých. I já ji přemlouval, ať si k nim zajede (bohužel nechtěla, chce skupinový sex jen spolu se mnou). Sex máme rádi, a to pokrytecké přivlastňování genitálií druhého považujeme za směšné.Lidi, mějte rozum. Když už chcete pálit mosty za mnohaletým manželstvím, tak ať to má opravdu podstatný důvod. A tím by uražená ješitnost být neměla.

.....
19. listopadu • 10:27

@Petr: Nechci být s někým,kdo mě považuje za hlupačku,co "alespoň vaří a pere" a sám nedokáže nic jiného než udělat si ze sexu modlu a poskákat vše,co roztáhne, protože na víc nemá. Je to pádný důvod k rozchodu ? Petr si plete asertivitou a lidskou důstojnost s "uraženou ješitností". Kultivovaný člověk svého partnera neponižuje a neuráží.

Miluše
25. listopadu • 19:28

@.....: Ano,to spojení "uražená ješitnost" se tady u těch obhájců lží a faktické dehonestace partnera používá často. Možná by stačilo vyhledat si např na google význam slova ješitnost.

Petr
19. listopadu • 13:07

@.....: Máte vlastně pravdu. Kultivovaný člověk si s partnerem otevřeně promluví, že má chuť si zaskákat i jinde. A domluví se s partnerem na společné návštěvě swingers party. Skákání potají jinde bez vědomí partnera je lhaní, a to se nelíbí ani mně. Proto to nedělám.

Bad wisdom
12. listopadu • 14:43

Studánko, studánko, dej vody mému kohoutkovy...Až teď mi došlo, že slepička uspěla až asi na sedmé štaci. Šest předchozích se nesmilovalo. Základní pravda o lidech, skrytá v základní pohádce pro nejmenší. A mně to došlo až teď.

Doporučujeme

Články odjinud