Dokonalé vlasy po celý rok

28. 9. 2015
Dokonalé vlasy po celý rok | Zdroj: Shutterstock
[Soutěž] Zvykli jsme si v létě chránit svou pokožku před UV zářením. Víme ale, že sluneční paprsky ohrožují naše vlasy úplně stejně jako naši kůži? Aby nebyly vysušené, bez barvy a lámavé, měli bychom jim věnovat důkladnou péči a pozornost.

Opalování, dovádění v moři či koupání v bazénu dělá dobře naší duši, vlasy však trpí. Po čtrnácti dnech úžasné dovolené už volají o pomoc. Náprava není těžká. Zvládne ji každý. Stačí si zapamatovat několik málo zásad, jak je vrátit do původní kondice.

Prvním krokem je používání letní řady přípravků na péči o vlasy. Obsahují vše, co naše vlasy v horkých letních dnech potřebují, aby nebyla narušená jejich keratinová struktura. Důležité jsou především šampony s UV faktorem, vitaminem E a hydratačními účinky.

Používání kondicionérů s obsahem panthenolu, alantoinu, pšeničných proteinů či derivátů aminokyselin je u sluncem namáhaných vlasů zcela nezbytné.

Pouze lesklé, neroztřepené a pružné vlasy vypadají skvěle. Za efektem zdravých a krásných vlasů stojí správná regenerace pomocí speciálních ozdravných kúr. Sáhněte proto po ochranném vlasovém oleji, výživové masce nebo kúře pro znovuobnovení vlasů v ampulích.

Pokud chcete i Vy mít dokonalé vlasy, za kterými se každý muž otočí, soutěžte s námi dnes o 5x balíček s vlasovou kosmetikou Plantur 21.

SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Hodně se vám nyní uleví, což přinese do vašeho života kýžený klid. To, co vám dělalo starosti, nepomine samo, bude třeba, abyste vyvinuli jisté úsilí. Naštěstí vám pomůže člověk, se kterým…

Nejčtenější články