Dokonalé vlasy po celý rok

28. 9. 2015
Dokonalé vlasy po celý rok | Zdroj: Shutterstock
[Soutěž] Zvykli jsme si v létě chránit svou pokožku před UV zářením. Víme ale, že sluneční paprsky ohrožují naše vlasy úplně stejně jako naši kůži? Aby nebyly vysušené, bez barvy a lámavé, měli bychom jim věnovat důkladnou péči a pozornost.

Opalování, dovádění v moři či koupání v bazénu dělá dobře naší duši, vlasy však trpí. Po čtrnácti dnech úžasné dovolené už volají o pomoc. Náprava není těžká. Zvládne ji každý. Stačí si zapamatovat několik málo zásad, jak je vrátit do původní kondice.

Prvním krokem je používání letní řady přípravků na péči o vlasy. Obsahují vše, co naše vlasy v horkých letních dnech potřebují, aby nebyla narušená jejich keratinová struktura. Důležité jsou především šampony s UV faktorem, vitaminem E a hydratačními účinky.

Používání kondicionérů s obsahem panthenolu, alantoinu, pšeničných proteinů či derivátů aminokyselin je u sluncem namáhaných vlasů zcela nezbytné.

Pouze lesklé, neroztřepené a pružné vlasy vypadají skvěle. Za efektem zdravých a krásných vlasů stojí správná regenerace pomocí speciálních ozdravných kúr. Sáhněte proto po ochranném vlasovém oleji, výživové masce nebo kúře pro znovuobnovení vlasů v ampulích.

Pokud chcete i Vy mít dokonalé vlasy, za kterými se každý muž otočí, soutěžte s námi dnes o 5x balíček s vlasovou kosmetikou Plantur 21.

SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Velká nepozornost, kterou leckdo trpí na začátku pracovního týdne, vás naštěstí dneska nedožene. Proto okamžitě zareagujete, pokud se šéf splete a bude se dožadovat nestandardního postupu.…

Nejčtenější články