Dokonalý outfit na trénink - díl I.

Dokonalý outfit na trénink - díl I.
Chystáte se do posilovny a nevíte v čem vyrazit? Poradíme vám jak zakrýt všechny nedostatky a vystavit na odiv vaše přednosti.

POSTAVA TYPU JABLKO

Co si obléct na sportování (a čemu se vyhnout)?

ANO

– Vybírejte si volné topy s gumičkou nebo stahováním na dolním konci, které skryjí vaše bříško a zdůrazní váš dekolt a ramena. Z kalhot volte raději úzké capri kalhoty, úzké tepláky s pruhy nebo legíny.

NE

– Vyhněte se krátkým a těsným topům, které by odhalily každou nedokonalost na vašem bříšku a zbytečně by opticky deformovaly vaši postavu.Jak cvičit

VAŠE TRÉNINKOVÉ CÍLE

1.
Snížit množství tělesného tuku v oblasti pasu a vytvoření plochého břicha.

2.
Zaměstnat velké svalové skupiny, aby pomohly spálit tuk na pažích, hrudníku a zvýraznily horní část zad.

3.
Zpevnit a posílit horní část těla. „Jablko“ se honosí výraznou širokou hrudí a horní části zad.

4.
Zvyšovat intenzitu tréninku – aerobní cvičení zvyšuje srdeční frekvenci a látkovou výměnu, takže tělo rychle spaluje tuky.

5.
Zdůraznit dobré stránky. Postava „jablko“ má pěkné dolní končetiny. Pomocí cviků, působících na stehna, lýtka a kotníky, je ještě zvýrazníme.„Další zajímavé články najdete v aktuálním čísle časopisu Dieta.„ČTĚTE TAKÉ:
Lodičky ze Sexu ve městě 2 devastují nohy

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se ocitnete v nesnázích, rozhodně se k vám vaši nejbližší nepostaví zády. Merkur napovídá, že byste mohli využít své zvýšené touhy po poznání a sladit ji se zájmy celé rodiny. Co tak…

Nejčtenější články

Články odjinud