Jane Seymour slaví 70: Kam se poděla doktorka Quinnová a její přátelé?

15. 2. 2021
Jeden z nejoblíbenějších seriálů 90. let Doktorka Quinnová zná snad úplně každý a díky své oblíbenosti se průběžně vrací na televizní obrazovky. Doktorka Michaela Quinnová řeší zapeklité lékařské úkoly za pomoci indiánského šamana, pohledného bojovníka za lidská práva Sullyho i tří dětí, které má v péči. Její představitelka Jane Seymourt slaví 15. února 2021 své sedmdesátiny. Víte, co se stalo s ní i s ostatními představiteli hlavních postav?

Jane Seymour

V době, kdy se krásná Jane Seymour dostala k životní roli doktorky Quinnové, byla už ostřílená herečka. Na svém kontě měla jak roli Bond girl v bondovce Žít a nechat zemřít, tak i ocenění Emmy a Grammy za seriál Na východ od ráje. V době, kdy získala roli v seriálu Doktorka Quinnová, se Jane Seymour nacházela v těžké životní situaci a musela po rozvodu splácet velké dluhy. Díky úspěchu, který seriál měl, to pro ni ale bylo snadné. Úspěch samozřejmě slavila i ona sama a za doktorku Quinnovou si odnesla hned dva Zlaté glóby.

Neztratila se ani po skončení seriálu. I když už v očích většiny veřejnosti bude zapsána nejspíš navždy jako volnomyšlenkářská doktorka Michaela, objevila se většinou ve vedlejších rolích v dalších filmech jako například Nesvatbovi nebo Villa Capri. V loňském roce pak přišel do kin snímek Děda, postrach rodiny, kde se herečka objevila po boku hvězd jako Robert De Niro, Uma Thurman či Christopher Walken. V roce 2000 ji královna Alžběta II. udělila Řád britského impéria, byla oceněna i za práci s postiženými, stihla se pětkrát vdát a vychovat čtyři děti a k tomu všemu i ve svých sedmdesáti letech, které slaví právě dnes 15. února 2021, pořád vypadá skvěle!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešek patří nejen relaxaci s rodinou, ale také práci na zahrádce. Pokud nemáte zryté záhony a schází vám i další zahradnické práce, tak se do toho pusťte. Večer si udělejte opékání, dejte…