Doktorka Quinnová je zpátky: Kam se poděli představitelé hlavních hrdinů?

23. 1. 2020
Na televizní obrazovky se vrátil jeden z nejoblíbenějších televizních seriálů 90. let. Doktorka Quinnová na televizi Prima Love opět řeší zapeklité lékařské úkoly za pomoci indiánského šamana, pohledného bojovníka za lidská práva Sullyho i tří dětí, které má v péči. Víte, co se stalo s představiteli hlavních postav?

Jane Seymour

V době, kdy se krásná Jane Seymour dostala k životní roli doktorky Quinnové, byla už ostřílená herečka. Na svém kontě měla jak roli Bond girl v bondovce Žít a nechat zemřít, tak i ocenění Emmy a Grammy za seriál Na východ od ráje. V době, kdy získala roli v seriálu Doktorka Quinnová, se Jane Seymour nacházela v těžké životní situaci a musela po rozvodu splácet velké dluhy. Díky úspěchu, který seriál měl, to pro ni ale bylo snadné. Úspěch samozřejmě slavila i ona sama a za doktorku Quinnovou si odnesla hned dva Zlaté glóby.

Neztratila se ani po skončení seriálu. I když už v očích většiny veřejnosti bude zapsána nejspíš navždy jako volnomyšlenkářská doktorka Michaela, objevila se většinou ve vedlejších rolích v dalších filmech jako například Nesvatbovi nebo Villa Capri. V letošním roce pak přijde do kin snímek The War with Grandpa, kde se herečka objeví po boku hvězd jako Robert De Niro, Uma Thurman či Christopher Walken. V roce 2000 ji královna Alžběta II. udělila Řád britského impéria, byla oceněna i za práci s postiženými, stihla se pětkrát vdát a vychovat čtyři děti a k tomu všemu i ve svých téměř sedmdesáti letech pořád vypadá skvěle!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, tento týden se nese v duchu rychlosti a profesních úspěchů. Nadřízený si vás hodně považuje, a proto vás nemine pochvala ani zvýšení platu. I v této náročné době nepodléháte…

Nejčtenější články

Doporučujeme