Dolaďte svůj zimní outfit: Kde a za kolik pořídit ty nejkrásnější šály do 1000 Kč?

23. 10. 2019
Šály už dávno neslouží jen k tomu, aby vás v sychravých a chladných podzimních a zimních dnech zahřály. Stal se z nich plnohodnotný módní doplněk, který osvěží každý outfit. Jakou šálu byste si měla pořídit letos?

Kostkované i zvířecí vzory

Jelikož řada lidí má tendence ladit zimní svrchní oblečení spíš do tmavých barev, bývají outfity tak trochu ponuré a uniformní. Právě pomocí šály ale můžete tento dojem změnit a oživit tak svůj kabát či bundu.

V obchodech najdete převážně kostkovaný vzor, který je oblíbený už několik sezón. Do popředí se ale dostávají také zvířecí motivy, které jsou tolik oblíbené na jiných částech oblečení i na botách. Tím, který letos frčí nejvíc, je kohoutí stopa, a i ten se už promítá i na šálách. Preferujete-li spíš jednoduchost, zaměřte se na jednobarevné šály v tlumených zemitých odstínech.

Abyste se pořádně zahřála a zároveň na sebe na ulicích upoutala pozornost, zvolte rozhodně maxi šálu. Ta vám poskytne dokonalé teplo a navíc v ní budete nepřehlédnutelná! Ať už zvolíte zvířecí motivy, kostky nebo jednotnou barvu, dbejte na to, aby vaše šála měla třásně, které jsou letos hitem!

Inspiraci najdete v naší galerii.

A jak si šálu správně uvázat? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pod vlivem novoluní v Býku jsou náchylnější krk, hrtan, štítná žláza, hlasivky, mandle. Nezvyšujte tedy na nikoho hlas, nehádejte se a nevztekejte se, to vše vám může dnes ublížit. Pokud…