Dominika Gottová: Dcera Karla Gotta bojuje s léky, alkoholem a chystá rozvod

1. 11. 2019
Smrt táty ji před pár týdny velmi zasáhla, kromě toho vrcholí její manželská krize s finským muzikantem Timem. Muž, který se potýká s psychickými problémy, není pro Dominiku Gottovou oporou. Ta už dlouho přemýšlí, jestli ve Finsku zůstane, nebo se vrátí zpět domů. Ostatně, před pár lety už to udělala a cítila se lépe. Jenže pak se zase vrátila a poslední čtyři roky byla doslova na dně.

Gott tajil její existenci

Dominika se narodila v červenci 1973 a o jejím narození se slavný zpěvák dozvěděl až po deseti měsících. Podle jeho slov byla Dominika „následek jedné noci“ s tanečnicí Antonií Zacpalovou. Ta, když zjistila, že je těhotná, to zpěvákovi zatajila. Po mnoha letech přiznala, že to nebylo zrovna fér, ale prý za to mohly těhotenské hormony. Dceři dala jméno Dominika podle hlavní hrdinky jedné francouzské knihy od Francoise Saganové. Mimochodem, i dědeček Zacpalové se jmenoval Dominik.

Devět let tajil slavný zpěvák její existenci, později přiznal, že to bylo hlavně kvůli své mamince, která byla velmi konzervativně vychovaná a jen těžko by se smiřovala s nemanželskou vnučkou. O tom, že má vnučku, se bohužel už nikdy nedozvěděla.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nádherné letní dny si užíváte na sto procent a každý volný okamžik věnujete svým zálibám. Do práce se vám chodit nechce, ale nějak to vždycky přežijete. Dávejte si však pozor, aby se vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme