Dominika Mesarošová momentálně žije jako panna

25. 8. 2010
Dominika Mesarošová momentálně žije jako panna
Modelka Dominika Mesarošová (24) je stále sama. Silikonová kráska se před rokem rozešla s bohatým milencem Petrem Puchtou, který, jak se ukázalo, byl ženatý a rozvádět se nehodlal.

Teď prý neprožila ani žádný letní milostný románek.

Dominika žije momentálně jako panna, kterou si nechala vytetovat jako symbol svého znamení na krk.

"Ne, žádná letní láska nebyla, já pořád jen pracuji," posteskla si Dominika. "Příští týden mám ještě dvě přehlídky a pak se chystám jet si odpočinout na týden do Tuniska," prozradila své plány.

A opět sama?
"Ne, jede nás víc, v podstatě taková větší parta," upřesnila Dominika Mesarošová.

Zároveň odmítla spekulace bulváru, že má políčeno na movitého podnikatele Radka Exnera.Ten poté, co jeho bývalá milenka, Česká Vicemiss 2008 a modelka Hana Svobodová, skončila v náručí Leoše Mareše, je zatím totiž také sám.

Když byla na jedné párty Dominika s Radkem přistižena v družném rozhovoru, vypadalo to nadějně…

Dominika ale řekla, že se s Exnerem sice zná, ale to je tak všecko. "Nemám na něj ani telefonní číslo," podotkla Dominika a dodala, že na randění jí teď stejně nezbývá čas.ČTĚTE TAKÉ: Farmář má dvouhlavé tele místo pejska!
STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vesmírní vládci vás upozorňují, abyste si dávali pozor na flirtování na pracovišti. Přinejmenším se tím vyhnete nepříjemným pomluvám. Štěstí vám přinesou spíše vaše volnočasové aktivity,…

Nejčtenější články

Články odjinud