Dopomozte si ke kráse jídlem: Lógr z kávy proti celulitidě, čaj proti modřinám

Potřebujete urychleně vyřešit nějaký nedostatek, ale nemáte doma prostředky pro zkrášlení? Nezoufejte, s kosmetickými úpravami vám může pomoct řada potravin a surovin jako je například lógr z kávy nebo třtinový cukr. Jak na to? Mrkněte na video v úvodu článku.

Akné, celulitida i modřiny

Trápí vás černé tečky na nose, kterých se nutně potřebujete zbavit, protože vás čeká velký večer? Žádný stres. K jejich odstranění vám stačí pouze vaječný bílek a papírový kapesníček. Ani s odstraněním chloupků si nemusíte dělat starosti, pomůže vám s tím pouhý citron, cukr a voda.

Také celulitidy se můžete zbavit po domácku, obzvlášť pokud máte kávovar, ve kterém zůstává lógr. Ten smíchejte se třtinovým cukrem a olivovým olejem a vzniklou směsí každý den promasírujte stehna. Brzy zaznamenáte změnu!

Modřin se zase zbavíte pomocí pytlíků od čaje a skvrn na zubech směsí rozmačkaných jahod a sody. Pamatujte ale, že většina těchto domácích receptů vás má zachránit v neplánované situaci, na pravidelné používání raději využívejte kvalitní přípravky, které koupíte v drogerii či lékárně.

Více beauty tipů najdete v našem videu v úvodu článku!

Doporučujeme

Články odjinud