Dopřejte si odpočinek pod pergolou i v zimě

24. 2. 2020 Reklama
Dopřejte si odpočinek pod pergolou i v zimě
Trávíte rádi čas se svými blízkými na zahradě u něčeho dobrého k jídlu a pití? A chcete, aby tyto chvíle pohody byly ještě komfortnější?

V tom případě byste měli zvážit pořízení pergoly. Tento oblíbený architektonický prvek jednak dodá vaší zahradě na atraktivitě, a jednak poslouží i jako perfektní přístřešek. A pokud se rozhodnete pro zasklení pergoly, získáte skvělé řešení i pro zimní měsíce. 

3 důvody, proč si pořídit pergolu

Přemýšlíte, zda je pergola tím pravým řešením právě pro vás? Přečtěte si, v čem spočívají její hlavní přednosti.

Propojíte dům se zahradou

Díky pergole připevněné ke zdi můžete jednoduše propojit svůj dům se zahradou a pohodlně se mezi oběma částmi pohybovat. Ráno si tak vychutnáte kávu na zastřešeném posezení klidně v pyžamu.

Příjemné posezení ve stínu

Pokud vsadíte na zastřešenou pergolu, budete si moct užívat chvíle pohody v chladivém stínu. Pod pergolu můžete umístit zahradní nábytek, houpačku, hamaku, nebo třeba gril.

Získáte zajímavý okrasný prvek

Můžete si vybírat z široké nabídky modelů pergol – od rustikálních dřevěných až po nejmodernější hliníkové. Pergolu můžete také doplnit o popínavé rostliny, které z ní vytvoří poklidnou oázu.

Klepněte pro větší obrázekPergola může být skvělým designovým prvkem vaší terasy. Zdroj: Sunsystem.cz 

Mezi jakým zasklením můžete vybírat?

Pokud si chcete posezení na zahradě užívat celoročně, pořiďte si stylovou hliníkovou zimní zahradu. Díky zasklení pergoly se bude teplo držet uvnitř a vy si budete moct vychutnávat chvíle odpočinku, i když napadne sníh.

Klepněte pro větší obrázek
Zimní zahrada s posuvnými dveřmi šetří prostor. Zdroj: Sunsystem.cz

Posuvné bezrámové zasklení

Cenově nejdostupnějším řešením je zimní zahrada s posuvným bezrámovým zasklením, které lze v případě potřeby jednoduše odsunout a vychutnat si svěží vánek.

Otvíravé dveře

Vsadit můžete také na zimní zahradu s klasickými otvíravými dveřmi na kliku. V tomto případě je nutné počítat s dostatečně velkým prostorem pro snadnou manipulaci s dveřním křídlem.

Posuvné dveře

Pokud potřebujete ušetřit místo, vsaďte na zimní zahradu s posuvnými dveřmi, které mohou být umístěny ze všech stran zahrady a prostor budete moct jednoduše vyvětrat.

Provedení na míru vašim potřebám

Má vaše pergola atypické rozměry, nebo zkrátka jen máte specifické požadavky? Díky pergole na míru budete mít jistotu, že vše perfektně sedne na své místo.

Přijďte si pergoly prohlédnout na vlastní oči

Chystáte se v blízké době stavět nebo rekonstruovat? Přijďte si prohlédnout pergoly na vlastní oči na Stavební veletrh Brno 2020, který se koná od 26.2. do 29.2.2020.

Díky společnosti Sun System můžete získat vstupenky na veletrh zcela zdarma:

  • Navštivte web etickets.bvv.cz/cs/objednavka/vstupenky a do kolonky Promo kód zadejte HSCXPQ935E.
  • Následně vyplňte e-mail.
  • Poté vám do e-mailu dorazí voucher ve formátu PDF. Ten si vytiskněte (nebo jej mějte připravený v mobilu) a prokažte se s ním při vstupu na veletrh.
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkend zasvětíte domácím pracím a vzdělávání. Je docela jisté, že do svého plánu zapojíte i jiné členy rodiny, ale nebude se jim to moc líbit. Milí Kozorozi, zase to s tím učením…

Nejčtenější články

Doporučujeme