DORA (39): Zjistila jsem, že mě přítel šmíruje v koupelně i na WC!

11 komentářů

Karlax
1. října 2023 • 11:19

Fuj, to radši žádného chlapa než tyhle ubožáky.

Tamca
7. října 2023 • 10:20

@Karlax: jo presne. Tyhle ubozaci prisli na to , ze porna je uz nudi.
sledovat nekoho pres kameru , jak vykonava potrebu na zachode je
pro ne daleko vic vzrusujici .

Fakt?
28. září 2023 • 9:57

Je to tak smutný, když se někdo snaží opakovat věc, s kterou měl dřív velký úspěch a on si myslí, že zaboduje zase a už přímo cítí rozkoš z toho úspěchu a pořád to opakuje a je jediný, který nevidí, že svět už se dávno posunul a lidi se teď při jeho výkonu cítí spíš trapně, než že by ho obdivovali. Protože skutečnost je neodvratná.

Elynor
28. září 2023 • 9:03

No... a co ho teda zajímá? Dora má evidentně nějaký problém, protože jeden chlap chodil na priváty, druhý se radši vrátil k bývalce a třetí musel dát do koupelny kameru, aby viděl Doru svlečenou? To už by ji mělo vést k zamyšlení, jestli je ta chyba vždycky jen u těch mužů.

Fakt?
28. září 2023 • 9:31

@Elynor: Myslíte, že ty kamery tam zabudoval teprve když s ní začal chodit? Já myslím, že bude spíš mít doma slušnou sbírku videí všech svých předchozích přítelkyň a návštěv ženského pohlaví. Mě osobně by nevadilo, že sleduje mně, jak vykonávám velkou potřebu, protože, když nějáký muž vidí tohle, a pořád vás chce, a ještě ho to vzrušuje, je to rozhodně dobře. Mě by vadily ty ostatní, které by si natáčel během našeho vztahu, kdybych na to nepřišla. Cokoliv z lásky a věrnosti je krásné.

Elynor
28. září 2023 • 10:04

@Fakt?: Tak tomu chlapovi bude kolem čtyřicítky. Asi to nebude panic, že. Nevymažete mu z hlavy vzpomínky na všechny předchozí ženy, které měl dřív. Není to jedno, jestli je má ve své paměti, nebo i na videu? Každý máme nějakou minulost. Ale dobře, tak Dora mohla počkat, až vystřízliví - oba - a pak se optat, jestli má pán sbírku a zda by to byl ochoten zahodit, protože teď má Doru a tedy už jiná videa nepotřebuje. Možná že ani žádnou sbírku nemá, protože ho dřív žádná tolik nevzrušovala jako Dora. No a z článku nevyplývá, že by měl jiné ženy současně s Dorou. Ona měla klíč od jeho bytu. Kdykoli tam tudíž mohla přijít a kdyby našla jinou ženu v koupelně, asi by z toho vzniklo taky zábavné video, ale v trošku jiném směru. Navíc je klidně možné, že to byl jednorázový experiment, nikde není řečeno, že tam tu kameru nedal předevčírem, protože se dočetl na internetu, že to jiní muži dělají. Podle mého by to stálo za rozhovor, poskytnout pánovi příležitost k vysvětlení, a rozhodovat se, jestli ho pošlu k vodě, až s chladnou hlavou a hlavně střízlivá (i když teda po dvou skleničkách šampaňského se snad nemůže nikdo opít, vždyť je to taková žbrnda).

Fakt?
28. září 2023 • 10:43

@Elynor: S váma to musí mít podvodníci jednoduché :-) Zetptáte se jich: Jste podvodník? a oni, řeknou, že ne, a mají vaši plnou důvěru. Už se nedivím, že jste byla s chlapama vždycky tak spokojená. Stačilo, aby vám řekli, že jsou skvělí :-) Kdyby ji natáčel proto, že ho vzrušuje, nemusel by ji natáčet. Stačilo by ji kdykoliv svlíknout. Tohle bude něco jiného. Bude to souviset spíš s pocitem moci, nebo kontroly, nebo absolutního vlastnictví jejich nejtajnějších součástí. Znáte nějákého chlapa, který by byl ochoten doopravdy vyhodit svoji sbírku?

Elynor
28. září 2023 • 12:58

@Fakt?: No jo, no. Tady musí člověk vždycky napsat všechno po lopatě, a kór teď, co tady nejsou smajlíky. Hele, já nejsem Dora, řešila bych to úplně jinak. Jestli má chlap nějaká videa nebo fotky jiných žen, je mi to jedno. Jsou toho plné internety, tak co. Když bude chtít, může koukat na tuny různě hanbatých videí a těžko mu to můžu zakazovat. Ostatně se taky můžu koukat na tuny hanbatých videí s muži. Nebo s klokany, kdybych měla tuto preferenci. Jestli pán má sbírku, fajn, to jde mimo mě. Ani by mi nevadilo nechat se natočit v koupelně, ovšem kdybych věděla, že se to děje. Musel by se předem zeptat a teprve s mým souhlasem něco natáčet, a pak bych to chtěla vidět a případně "zcenzurovat". Problém nastává, až když to chlap udělá bez dovolení a bez vědomí dotyčné ženy. Proto bych rozhodně uraženě neodkráčela s tím, že už s ním slovo nepromluvím. Naopak bych si dala tu práci, že bych chtěla vidět, co všechno natočil, kolik toho je, zdokumentovat si to, donutit ho to potom vymazat, včetně všech existujících kopií, vyrazit z něj informace, jestli to už stihl někde zveřejnit a kde, nebo kterým kámošům to poslal, nechat si písemně potvrdit, že zlikvidoval všechny záznamy, a že si je vědom, že to bylo moc fuj. Pak bych mu vysvětlila, že jestli uvidím kdekoli byť jen jeden snímek, bude velice zle. Kdyby s pánem nebyla řeč a odmítl spolupracovat, bylo by velice zle okamžitě. Jsem pro lecjakou srandu i čuňárnu, ale musí se mi to říct, pak můžeme být kamarádi, a nějak se dohodneme. Tajné natáčení je špatně ne proto, že to bylo v koupelně, ale proto, že bylo tajné. Sbírka jiných videí předchozích žen není špatně, to si s ním měly případně vyřídit ony, pokud vůbec taková sbírka existuje, není to můj problém. Odejít bez pozdravu a vrátit klíč je špatně, protože tím Dora ztrácí kontrolu nad situací. Co tomu Ivanovi brání, aby již pořízená videa radostně rozeslal po všech internetech nebo Doru vydíral tím, že to udělá? Nic.

Elynor
28. září 2023 • 13:12

@Elynor: Dodatek k předchozímu - proč pánovi neposkytnout příležitost k "odškodnění"? Ať se snaží, a uvidí se, zda si zaslouží, aby mu to Dora odpustila. Jestli to byl jednorázový úlet, pozná se to. A jestli je to něco, bez čeho pán nedokáže žít, a Dora nemůže prominout, tak rozejít se můžou kdykoliv. Mezitím ji může pár měsíců rozmazlovat a na rukou nosit, aby odčinil své hříchy :-)

Fakt?
28. září 2023 • 13:53

@Elynor: A jinak si myslím, že se zveřejňujou spíš videa a fotky, které vznikly se souhlasem. Proč by taky někdo zveřejňoval důkazy svojeho trestného činu. Naopak, díky existenci těchhle tajných videí teď může mít chlapečka pěkně na vodítku.

Fakt?
28. září 2023 • 13:24

@Elynor: hm hm hm, nechat se rozmazlovat od někoho, kdo je vám vlastně proti srsti, to nemá žádnou hodnotu. Teda pro ženu ne. Protože tahle hra spočívá v tom, že o tom natáčení dotyčná neví. Videí s ženskýma, který ví, že jsou natáčeny, jsou na internetu megatuny. Tenhle pán sleduje úplně něco jiného. Tak pokud jste pro každou prasárnu... :-)

Doporučujeme

Články odjinud