Došla vám rtěnka, řasenka, stíny nebo make-up? Čím můžete nahradit líčidla?

14. 5. 2021
Došla vám rtěnka, řasenka, stíny nebo make-up? Čím můžete nahradit líčidla?
Určitě jste už zažila situaci, kdy jste vypotřebovala nebo zapomněla některé z líčidel a nebyla možnost koupit si v tu chvíli nové. Pokud se vám to stane znovu, není třeba panikařit. Pravděpodobně vám nedojde vše najednou, a tak si můžete poradit pomocí toho, co v kosmetické taštičce či koupelně najdete!

Co na oči?

Co se týče líčení očí, existuje řada variant. Tužku na obočí můžete nahradit tužkou na oči a naopak. Linky je možné nahradit za tmavé stíny, stačí vám k tomu jen tenký štěteček, totéž funguje i u řas. A nemáte-li stíny, poslouží vám bronzer nebo tvářenka. Pro sytější odstín pak stačí aplikátor namočit do vody. S řasenkou je to složitější, ne však zcela nemožné. Abyste řasy vytočila vzhůru, naneste si na prst trochu laku nebo gelu na vlasy a pak řasy přidržte nahoru. Chcete-li jim dodat barvu, smíchejte s přípravky na vlasy trochu tmavých stínů.

Jak se rychle nalíčit, když ráno zaspíte? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

I když se blíží úplněk v Kozorohu, který v sobě skrývá rozpor rodiny a kariéry, vy máte jasno. O své blízké se staráte maximálně, ale pracovní povinnosti mají vždy přednost, protože…