Dovolená podle horoskopu. Kam musíte vyrazit v roce 2018?

15. 7. 2018
Dovolená podle horoskopu. Kam musíte vyrazit v roce 2018?
Někdo se lépe cítí v horách, druhý touží po víru velkoměsta: Kam byste měli vyrazit v roce 2018 na dovolenou? Horoskop napoví, které místo bude to pravé pro vaši mysl.

Ke každému znamení horoskopu se hodí trochu jiné místo

Cestování nám otevírá oči, mysl i duši. Jeden cestovatelský výzkum dokonce tvrdí, že z nás poznávání různých koutů světa dělá lepší lidi. Díky tomu, co na našich cestách zažijeme, se pak více snažíme ve své práci, lépe pohlížíme sami na sebe a jsme ochotní více riskovat, nést zodpovědnost a podstoupit různé těžkosti. Kam se vydat příště? Nechte hvězdy, ať vám poradí. Ke každému znamení horoskopu se hodí trochu jiné místo. Tak začněte plánovat!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Destinace: Athény, Řecko

Beran jako první znamení zvěrokruhu přináší svým „dětem“ tryskající energii. Zrozence v Beranu pohání silné ego. Věří, že dosáhnou svého cíle, a touží po nezávislosti. Proto jsou pro ně ideální destinací Athény v Řecku. Kolébka moderní demokracie a místo prastarých architektonických skvostů, jako jsou například Partheon a Akropolis. A samozřejmě místní jídlo – třeba souvlaki, řecký salát nebo alkoholický nápoj ouzo. Mňam! Berani budou v sedmém nebi.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pluto je negativní konstelaci s Merkurem, tudíž vládnou v rodině neklidné chvilky. I tak jste ve stresu kvůli pracovním povinnostem a neumíte se s aktuální situací poprat. Jeden člen…