Dovolená s kamarádkou: Na co dát pozor, abyste byly přítelkyně i po návratu?

19. 6. 2021
Foto: iStock
Dovolená s kamarádkou: Na co dát pozor, abyste byly přítelkyně i po návratu? | Foto: iStock
Možná si myslíte, že své kamarádky dobře znáte, taková dovolená ale dokáže s přátelstvím pěkně zamávat. My ženy často umíme být konfliktní, a pokud s někým máme trávit čtyřiadvacet hodin denně několik dní v kuse, je dobré si některé věci ujasnit. Obzvlášť jestli s danou kamarádkou jedete poprvé a zkušenosti z cest spolu zatím nemáte.

Dejte si schůzku

Než spolu vůbec na dovolenou vyrazíte, je dobré se setkat a probrat podrobnosti vašeho výletu. Základ je samozřejmě destinace, jsou ale i další faktory, které by mohly být kritické. Zejména byste si měly sdělit, jak si vlastně každá společnou dovolenou představujete. Pokud jste vy akční typ a chcete poznávat krásy dané země, zatímco kamarádka chce celou dovolenou nehnutě proležet na pláži, je jasné, že může snadno dojít ke konfliktům. Snažte se proto už před dovolenou si trochu naplánovat program tak, aby byla spokojenost na obou stranách, a nezapomínejte na to, že občas je třeba udělat kompromis.

I na dovolené s kamarádkou se můžete zamilovat. Co dělat, aby to vydrželo? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešek je nejšťastnějším dnem celého července. I když neoplýváte báječnou kondicí a ledacos se pokazí, zachováváte si skvělou náladu. Nejlépe je vám v rodinném kruhu, s novou láskou či…