Dovolená s partnerem: Vyzkoušejte 5 poloh, které si nejvíc užijete v hotelu

15. 7. 2020
Podařilo se vám uniknout ze spárů dětí a chystáte se na pár dní na dovolenou jen s partnerem? Jistě už se nemůžete dočkat a vymýšlíte, jak společný čas zužitkujete se vším všudy. Máme pro vás pár tipů, jak si na dovolené užít sex v hotelu!

Sex s výhledem

Užít si milování a ještě k tomu mít báječný výhled? To se vám na dovolené v hotelu může podařit! Stačí počkat, až se setmí, zhasnout všechna světla, abyste viděla ven, ale nikdo neviděl vás, a pak už si jen zvolit polohu. Buď se výhledem na osvícené objekty pod vámi můžete kochat tak, že se vy opřete o okenní parapet, zatímco partner do vás vestoje vnikne zezadu, nebo zvolit možnost, kdy budete mít výhled jenom vy. Stačí si k oknu přisunout křeslo, posadit do něj partnera a pak si ho osedlat. Takovým hrátkám se ale vyhněte, pokud je váš pokoj v přízemí nebo v prvním patře. Tedy v případě, že vás nevzrušuje pomyšlení na situaci, že byste mohli být přistiženi kolemjdoucími!

Nestíháte dojít na pokoj? Podívejte se na tipy na rychlovku ve výtahu nebo v restauraci:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Za každých okolností plňte své povinnosti na maximum a osvojte si profesionální přístup. Pokud byste to neudělali, nedopadlo by to s vaší kariérou dobře. Mějte na paměti, že vše zlé jednou…

Nejčtenější články

Doporučujeme