Dovolená v ČR: Romantické Mariánské Lázně vás pohladí na těle i na duši

2. 9. 2021
Léto už je nenávratně pryč a prázdniny také skončily, pokud vám ale ještě zbyly volné dny dovolené a přemýšlíte co s nimi, když cestování do zahraničí je nejisté, máme pro vás odpověď. Zajeďte si do Mariánských Lázní, kde spojíte odpočinek a relax se zdraví prospěšnými procedurami a navíc se pokocháte romantickým prostředím. Vyzkoušejte jeden z hotelů Ensana.

Co nabízejí Mariánské Lázně

V Mariánských Lázních naleznete nejen čistý vzduch, nespočet parků a lesů a překrásnou přírodu, ale také nekonečné možnosti pro sportovní vyžití od procházek a vyjížděk na kole až po golf na zdejším vyhlášeném královském golfovém hřišti. Neoddělitelně k nim ale hlavně patří přírodní léčebné zdroje a jejich odborné využití, pro které jsou Mariánské Lázně známé po celém světě. Patří mezi ně procedury využívající přírodní CO2, který pochází z přírodního pramene nazvaného Mariin pramen. Jde v pravém smyslu slova o mocné vývěry plynu kysličníku uhličitého (99,7%), který se druhotně rozpouští v mělce obíhající podzemní vodě. Kysličník uhličitý je vulkanického původu a je tak čistě přírodní.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Jeden člen rodiny je k vám nespravedlivý a je docela dost možné, že vám jen závidí. Nemusíte být smutné, protože stojí příbuzní na vaší straně a rozhodně se vás zastanou. Nedělejte si z…