Dráždivá inspirace na Vánoční dárky – moderní intimní masážní strojky pro ženy a potěšení pro muže

2. 11. 2009
Dráždivá inspirace na Vánoční dárky – moderní intimní masážní strojky pro ženy a potěšení pro muže
Každá žena touží po krásných věcech. Nikoho už asi nepřekvapí nabídka luxusních mobilních telefonů, mp3 přehrávačů a jiných, dnes již běžných součástí osobní výbavy lidí . Proč ale nemít něco skutečně krásného také ve svém nočním stolku a být "IN" i v ložnici ? Vždyť klasické vibrátory a další erotické pomůcky dnes najdeme v šuplíku snad každé moderní ženy.

Dávno pryč je doba, kdy téměř vše týkající se erotiky a sexu bylo v naší zemi naprosté tabu a pro erotické časopisy, filmy, ale i pomůcky se muselo jezdit k našim západním sousedům s rizikem nemalých problémů na hranicích. Naopak nedávná je éra asijských gumových, latexových či plastových vibrátorů snažících se nevkusně napodobit pánský penis jako formu jeho "náhražky". A možná právě to nás naučilo vnímat vibrátory a další erotické pomůcky jako něco nevkusného, v tom lepším případě, nebo odporného, v tom horším. A právě tento dogmatizmus byl výzvou pro renomované designéry i výrobce k vytvoření věciček, které dnes úspěšně soutěží o mezinárodní prestižní ceny za design. Současně, v dnešní liberální společnosti, stále více mužů už nepovažuje za svou neschopnost uspokojit ženu pokud zjistí, že sama používá erotické pomůcky nebo by je ráda vyzkoušela při společných hrách. Erotické pomůcky se tak stávají doplňkem společného sexuálního života a tento trend motivuje výrobce k investicím do vývoje a výroby kvalitních erotických pomůcek s cílem budovat v tomto oboru značku a renomé, jak je u evropských firem zvykem.

Speciální tvar, sametový povrh, pět vibračních módů. Navržený nejen k masáži bodu G. Prodává: http://www.LELOdesign.cz>www.LELOdesign.cz

Výrobci vymýšlejí pro tyto moderní vibrátory nové názvy jako např. „intimními masážními strojky“, „předměty pro potěšení“, „intimní partnerské produkty“ a další pojmy více reprezentující jejich použití než samotnou činnost (vibrace). Tyto nové intimní masážní strojky lze bez nadsázky považovat za vkusná umělecká díla designérů nebo přinejmenším decentní módní doplňky. Takové moderní erotické pomůcky mají luxusní a funkční design, barvy podle módního trendu, propracované ergonomické ovládání, zámek tlačítek proti samovolnému spuštění v kabelce, procesorem řízené uživatelské masážní programy pro vnitřní i vnější stimulaci, vestavěné dobíjecí akumulátory jako mobilní telefon nebo dokonce možnost dobíjení přes USB v notebooku (kabelkové cestovní modely), kontrolku stavu nabití a další technické vymoženosti. Jsou vyrobené ze špičkových materiálů používaných v medicíně (nejčastěji lékařský silikon, který je příjemný a hebký), jsou pachově neutrální a zdravotně nezávadné a v neposlední řadě musejí být stylově zabalené, neboť výrobce předpokládá, že budou častým předmětem partnerských dárků.

Fun Factory DeLight http://www.funtoys.cz/delight-2/>

Nadčasový multifunkční vibrátor z dílny německého výrobce Fun Factory získal jako vůbec první erotická pomůcka na světě ocenění za design Red Dot Design Award. Ve spolupráci s gynekologem byl Delight speciálně navržený pro současnou masáž klitorisu a bodu G. Prodává: http://www.FunToys.cz>www.FunToys.cz

Věřte milé dámy, že s takovou věcičkou se rádi pochlubíte nejen své kamarádce, ale i kamarádovi – ostatně, opravdu se není za co stydět. To vše pořídíte za ceny srovnatelné s cenami značkového oblečení či obuvi. Z vibrátorů se dnes stávají intimní masážní strojky a míří mezi všechny generace uživatelek i uživatelů. Špičkami v tomto oboru jsou například švédský výrobce Lelo, německý Fun Factory nebo britský JeJoue se svým revolučním inteligentním masážním strojkem Sasi.

SaSi od JE JEOUE je první inteligentní vibrátor na světě. Simuluje orální dráždění a současně poskytuje vibrační masáž dle přání uživatelky. SaSi do své paměti uloží a kdykoliv poskytne takové masážní pohyby, které se Vám nejvíce líbí. Prožívejte intimní masáže s novou SaSi po anglicku.

Prodává: http://www.FunToys.cz>www.FunToys.cz Právě díky internetu a nabídce E-shopů se již ani ti stydlivější z nás nemusí trápit v klasických sexshopech, ale mohou si vše nakoupit z pohodlí svého domova nebo kanceláře a společně se svým partnerem si vychutnat nejeden erotický večer.

Budoucnost masturbace pro muže má jméno Tenga

Pryč je doba nevkusných náhražek dámských vagín a nafukovacích panen. Tenga je revoluce v říši zboží pro dospělé. Tenga je zde, aby zbořila veškeré předsudky týkající se sexu a masturbace především mezi muži. Tohoto smělého cíle se snaží dosáhnout pomocí své řady skutečně revolučních a kvalitních výrobků. Hlavně mezi muži se otázky tohoto druhu, díky dlouho zažitým předsudkům, považují za něco nevkusného, stejně tak jako erotické pomůcky vůbec. Někteří lidé se stále domnívají, že zboží tohoto typu musí být nutně ošklivé až nevkusné. Originální koncept Tenga je pravý opak. Kdo jednou zkusí, již nikdy nepomyslí na nevěru v době Vaší nepřítomnosti.

Z nenápadného „vajíčka“ se vyklube skutečně nečekané potěšení připravené okamžitě potěšit každého muže.

Prodává: http://www.honitka.cz>www.Honitka.cz

Tenga Flip Hole je první masturbátor na světě, který lze zcela otevřít. Z tohoto důvodu jej lze velice snadno a dobře čistit i sušit.

Prodává: http://www.honitka.cz>www.Honitka.cz Díky internetu a nabídce E-shopů se již ani ti stydlivější z nás nemusí trápit v klasických sexshopech, ale mohou si vše nakoupit z pohodlí svého domova nebo kanceláře a společně se svým partnerem si vychutnat nejeden erotický večer.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po vyčerpávajícím týdnu zatoužíte po odpočinku a činnostech, které lze dělat s kamarády. Když si vyrazíte za sportem, vrátíte se domů jako znovuzrození. Zaměřte se také na výchovu dětí.…