Dráždivé vůně plné svěžesti

10. 8. 2006
Dráždivé vůně plné svěžesti
Svěží vítr, hřejivé sluneční paprsky, chladivý příliv a touha po dobrodružství představují hlavní inspiraci pro nejnovější vůně stvořené pro ženy, které se nebojí objevování netušených možností, experimentů nejen ve výběru parfému.

Tvůrci parfémů hledají inspiraci kolem sebe, myslí na ženy, které oděné do jejich vůně okouzlují své okolí a sálají sebejistotou. Jejich fantazie musí být velmi bujná až bezbřehá. Jen si představte, že byste měla vytvořit vůni evokující vánek ve vlasech. A co třeba den strávený na mořském pobřeží pod rozžhaveným sluncem? Zavřete oči a vysněte si vůni připomínající mořské vlny, které ochlazují rozpálenou pokožku těla …

Své pocity z krásně prožité letní dovolené naleznete uzavřené do elegantních flakónů nových vůní, které přicházejí na trh právě o prázdninách.

SLUNCE Rodačka z Argentiny Gabriela Sabatini přirozeně tíhne k moři a slunci. Není proto divu, že její poslední vůně evokuje pocit bezstarostného letního dne na pláži. Ocean Sun je svěží a lahodná květinově ovocná vůně s pižmovými tóny. Vrchol vůně mísí svěžest letního mořského vánku se sluncem políbenou mandarinkou, šťavnatým zeleným mangem a nashi. V srdci vůně se rozvíjí hřejivý buket zlaté orchideje Cattleya se zářivou mimózou a fialkou pro přirozenou hloubku a ženskost. Čiré dřevité akordy naplaveného a amyrisového dřeva jsou zjemněné bílým pižmem a dodávají základu vůně závěrečný dotek uvolněného a radostného letního pocitu. Mějte svou pokožku provoněnou aromatem mořského vánku, šťavnatého ovoce, hřejivým dotekem slunce a smyslnosti …

VODA Léto voní dálkou, mořem a sluncem. Na dovolené, ve městě i kdekoli jinde se můžete ochladit kapkami oblíbené vůně Blue Rush. Až doposud byla k dispozici jen její pánská varianta, nyní Avon uvádí celou novou řadu pro ženy. Chladivá dámská verze letní vůně Blue Rush voní po amarylce, mořské soli a modré frézii. Je stvořena pro ženy, které mají rády lehké a osvěžující vůně. Blue Rush dodává pocit čistoty s dlouhodobým účinkem, koncentrace vonných složek je velmi vysoká a dosahuje 12%. Vůně je uvězněna v štíhlém kónickém flakónu modré barvy se stříbrným víčkem. Chladivá vůně se snoubí ruku v ruce s čistotou v hydratačním sprchovém gelu Blue Rush. Průzračný gel citlivě odstraňuje nečistoty celého dne, zanechává pokožku jemnou, čistou a nádherně parfémovanou. Kuličkový deodorant antiperspirant nezanechává bílé skvrny na oblečení, je šetrný, jemný a ošetřující.

VZDUCH Mezi vůně, které jsou inspirovány přírodními živly, se zařazuje i nová Toaletní voda Air od Oriflame. Můžete být spalující jako oheň (toaletní voda Fire), či jiskřivě omamná jako led (toaletní voda Ice). Nebo vzlétněte do oblak a na křídlech fantazie se nechte unášet vzdušným prostorem magnetizující silou toaletní vody Air. Křišťálově čistá vůně v průzračném flakónu vás přenese do světa plného nadějí a harmonie. Uhrančivě okouzlující je tato květinovoovocná vůně. Získá si vás výraznou vůní černého rybízu, citrónu a břečťanu, která přechází v květinové tóny muguetu, růže a osmanthusu. Nakonec vévodí jiskřivá a omamující vůně malé bílé květiny tiare, santálového dřeva, vanilky a jantaru. Air představuje magnetizující sílu větru, která je sexy a dech beroucí.

DOBRODRUŽSTVÍ Utečte ze své každodennosti! Udělejte něco nečekaného a bláznivého! Nehleďte na to, co řeknou ostatní – máte přeci svou hlavu a své srdce, které ve vás probouzí touhu po něčem novém! Nová vůně od Tom Tailor podporuje vaší chuť být svobodný a spontánní, mít svůj neopakovatelný styl. New Experience Woman fascinuje smysly neobvykle ženským buketem ovocných a květinových akordů se vzácnými dřevy. Vrchol je plný energie a nadšení, kombinuje bergamot s vyzývavým černým rybízem a stimulující mandarinkou. Srdce kvete vzrušením zářivé frézie, magickým jasmínem a šarmantním heliotropem. V základu spočívá hřejivé santálové dřevo, lahodná mléčná pěna a pižmo, které zve ke spontánní radosti a tvoří elegantní tečku této okouzlující dámské vůně.

autor: Simona

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Kozorozi, musíte se hodit do pohody, jinak se vám nebude dařit ani v dalším týdnu. Osobní problémy jsou na denním pořádku, ale proč si kazit pracovní atmosféru. Do nikoho se…

Nejčtenější články

Doporučujeme