Drbárna z Ulice: Co přinesly Velikonoce a jak pokračuje románek Karly a Jakuba?

28. 4. 2022
Foto: Facebook seriálu Ulice
Drbárna z Ulice: Co přinesly Velikonoce a jak pokračuje románek Karly a Jakuba? | Foto: Facebook seriálu Ulice
Fanynka Ulice Kateřina ve videu připomene a vysvětlí mnohé vztahy a fakta z oblíbeného seriálu. Tentokrát připomene, kdo z mužů se vydal na velikonoční koledu a využil ji jen jako záminku pro své potřeby. Na co přijde vyšetřovatel Jirka v případu Masný a k jakému zvratu dojde v románku mezi Karlou a Jakubem? Podívejte se na video v úvodu článku.

Co přinesly velikonoční svátky?

Ženám v Ulici zlepšuje den malý Michal Klíma. Slavily se Velikonoce a on začal obíhat starší dámy, které mu za koledování daly peníze. Vzhledem k tomu, že si rozbil počítač a potřebuje na něj peníze, to byl pro něj rychlý a snadný přivýdělek.

Lumír vzal Alexe na koledu též a těšil se, až s pomlázkou dojde za Kateřinou, která je odměnila sladkým perníkem. Tím to ale tak nějak mezi ním a Kateřinou končí. Ovšem kdo mu nedá pokoj, je zlatokopka Karina, která za ním dokonce došla až do bistra.

Spisovatel Jakub začíná žárlit na manžela Karly a je agresivní a nepříjemný. Je možné, že se do Karly zamiloval a už to není pouhý flirt?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nátlak ze strany šéfa je očividný, a proto byste se měly nad sebou zamyslet. Nelámejte věci přes koleno a nežeňte se tam, kde to nejde. Na veškeré profesní povinnosti se maximálně…