Drbárna z Ulice: Kdo je největší chudák seriálu? Gábina, Karla, nebo Klímová?

2. 4. 2022
Fanynka seriálu Ulice Kateřina nám ve videu připomene a vysvětlí mnohé vztahy a fakta z oblíbeného seriálu. Tentokrát se bude zabývat Gábininou rakovinou, nepříjemnými náladami Ivy Klímové a Karlou, která pomalu ztrácí nervy. Které z nich život nejvíc naložil? Podívejte se na video v úvodu článku!

Chudinky, anebo protivné ženské?

Mezi první adepty na největší chudáky seriálu lze samozřejmě zařadit Gábinu, která má rakovinu. Dává jí to ovšem důvod k tomu být zlá a nepříjemná na lidi, kteří se tu pro ni snaží být?

Další na seznamu je Iva Klímová. Ta ale svému neklidu a stresu jde dost naproti. Jak? Ráda se přetěžuje a neumí absolutně relaxovat. A její nepříjemnou náladu pak odnáší její rodina a blízké okolí.

A co nevěrná Karla? Ta pomalu ztrácí nervy, protože nemá kontrolu nad situací. Po aféře s Jakubem se od něj stáhla po milostné stránce, ovšem stále mu pomáhá s jeho psaním, takže se nadále budou potkávat. Bude Jakub stále v pohodě? Dokáže s ním Karla přetrhnout kontakt úplně?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Po komplikovaném pracovním týdnu nejste ve svojí kůži a můžete se pohádat s partnerem. Věřte, že se to stane. Nekomunikujte spolu o náročných tématech a už vůbec ne o stavu rodinného…

Nejčtenější články

Doporučujeme