Drbárna z Ulice: Lumír na rande a Prokop s Magdou v posteli

1. 6. 2022
Fanynka Ulice Kateřina ve videu připomene a vysvětlí mnohé vztahy a fakta z oblíbeného seriálu Ulice. Tentokrát se bude zabývat žhavými románky, které v Ulici jen kvetou! Jak je na tom nový vztah Lumíra a Kateřiny, jak to momentálně má Prokop s Magdou a vzdá se Karla konečně Jakuba?

Nevěra za nevěrou

Jaro v plném proudu a v Ulici to samou láskou jenom kvete. Lumír se konečně vyjádřil a vzal Kateřinu na rande, které dopadlo dobře! Sice na to jdou velmi pomalu, ale není přece kam spěchat. Lumír je tak moc zamilovaný, až zapomněl na narozeniny vlastní matky!

Prokop skončil u Magdy v posteli a tentokrát se z ní nikam moc nechystá. Tomáš o ni má starosti, zda není v depresích a zda pořádně jí. Ta si ale místo deprese vesele užívá s Prokopem.

A co Karla, myslíte, že si dala pokoj? Bohužel ne a je znovu s Jakubem. Ten na ni ušil lest a využil toho, že ho má stále ráda a má o něj strach. Mára je doma s nemocnými děti v domnění, že je jeho manželka na školení.

Ovšem kromě nových vztahů proběhly i nějaké rozchody. Alice se rozešla s Bedřichem. Došlo jí, že pokud chce dítě, tak s ním to rozhodně nebude, když o to nestojí.

Chcete vědět víc? Podívejte se na video v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Víkendové aktivity se budou odehrávat především na čerstvém vzduchu. Částečně se k vám totiž navrátí energie a chuť do práce. I když nestihnete vše, co si naplánujete, budete spokojení.…