Drbárna z Ulice: Nové intriky psychopata Luďka i Lumírova zmařená chvíle

22. 6. 2022
Foto: archiv Nova
Drbárna z Ulice: Nové intriky psychopata Luďka i Lumírova zmařená chvíle | Foto: archiv Nova
Fanynka Ulice Kateřina ve videu připomene a vysvětlí mnohé vztahy a fakta z oblíbeného seriálu Ulice. Tentokrát se bude zabývat novými intrikami Luďka i Lumírovými pokusy o romantické sblížení s Kateřinou. Podívejte se na video v úvodu článku!

Hlavně v klidu

Luděk ani nyní nezahálí s intrikami. Rozhodl se uspořádat rodinné oslavy v tom nejužším kruhu lidí – Blanky a jejich dětí. Před svou novou partnerkou Vandou to takticky zamlčel. To mu ve finále nevyšlo, jeho ex manželka Blanka pozvala svou matku s přítelkyní, a kdo se tam s nimi neukázal? Vanda!

Netrvalo dlouho a Vanda začala už takhle těžký den zapíjet jednou skleničkou vína za druhou. A kdo z toho vyšel jako největší vítěz? Blanka, která se nenechala rozhodit ani Vandinou přítomností, ani alkoholem přítomným u stolu.

Lumír se snaží skórovat u Kateřiny, ale osud mu nepřeje. Před matkou vše tají a s dítětem to nemá také jednoduché – hlavně když se špatně domluví na hlídání, což mu pak zkazí osudnou romantickou chvíli. Usměje se na něj štěstí příště?

Chcete vědět víc? Podívejte se na video v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V červnu to s vámi bylo jako na houpačce. Momentálně však víte, že vás všechno posílilo. Zkrátka a dobře. Chybami se člověk učí, to je jisté. Pokud jste se rozešly s partnerem, s nímž jste…