Drbárna z Ulice: Prokop má problémy! Jak dramatické bude jeho léto?

6. 7. 2022
Foto: TV Nova
Drbárna z Ulice: Prokop má problémy! Jak dramatické bude jeho léto? | Foto: TV Nova
Fanynka Ulice Kateřina ve videu připomene a vysvětlí mnohé vztahy a fakta z oblíbeného seriálu Ulice. Tentokrát se zaměří na Prokopa a jeho problémy.

Léto je tady a s ním i pauza s oblíbeným seriálem Ulice. Fanynka Kateřina si ale dělá starost, jak to s některými postavami bude přes léto, protože ne všichni ho budou mít poklidné. Čí osud ji trápí nejvíce a proč?

Posvítila si tedy na Prokopa, myslí si totiž, že má problémy s alkoholem. Proč? Jednoho dne si k práci otevřel lahvinku a sám tak popíjel, až z opilosti nakonec nad prací usnul. Magda ho tak druhý den našla v hrozném stavu. Kateřina si myslí, že takhle rozhodně lehké popíjení nevypadá a bude v tom nějaký háček.

Obzvlášť pokud Prokop odjede sám do Portugalska, kde by měl být se svojí bývalou přítelkyní. Co když se tam náhodou takhle přiopije a udělá něco, čeho by mohl později litovat? Rozpadne se tak vztah s Magdou?

Chcete vědět víc? Podívejte se na video v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milé Panny, z profesního hlediska se vám docela daří, ale i tak si dávejte pozor na komunikační bariéru s některými kolegy. Kvůli tomu by se mohly na pracovišti objevit zbytečné pomluvy a…