Drbárna z Ulice: Skylar je terčem Bářiny žárlivosti, Jakub dává Karle lekci

8. 6. 2022
Foto: Facebook Ulice
Drbárna z Ulice: Skylar je terčem Bářiny žárlivosti, Jakub dává Karle lekci | Foto: Facebook Ulice
Fanynka Ulice Kateřina ve videu připomene a vysvětlí mnohé vztahy a fakta z oblíbeného seriálu Ulice. Tentokrát se bude zabývat žárlivostí, s níž bojuje řada postav. Jak s ní naloží Bára, její máma Iva a co takový Jakub?

Kdo všechno žárlí?

Žárlivost je dědičná, což dokazuje Bára společně se svou matkou Ivou. Bára bojuje s návratem Skyler, se kterou má Franta dítě, Iva se nedokáže přenést přes to, že její manžel spolupracuje se svou bývalou kolegyní Ditou.

Vzpomeňme si i na vtipnou situaci, kdy začala žárlit také samotná Ája na Maria, kterého zprvu vůbec nechtěla. Nejdřív se rozhodla, že ho jen využije ve svůj prospěch, ale nakonec spolu přece jen skončili.

Žárlit umí i muži, například Jakub se s Karlou příliš nemaže. Ta byla se svým synem na pohotovosti, což její milenec úplně nezkousl a rozhodl se, že jí dá pořádnou lekci. Jak to dopadlo?

Chcete vědět víc? Podívejte se na video v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Čtvrteční kolotoč v práci zvládnete přímo skvěle. Nutno říci, že jste profesně úspěšní, dokonce i v kolektivu oblíbení. Když už se pustíte do náročného úkolu, vyniknete před ostatními…